Zvolte v hlasování Popularity Poll toho, kdo je pro vás nejlepším adeptem na celkové vítězství

Sponzorované odkazy

superstar-2018-popularity-poll-3-finale Už pouze šest soutěžících bude bojovat o vaše hlasy v příštím nedělním třetím finálovém kole. A jelikož nám začal včera nový týden, opět zahajujeme také hlasování Popularity Poll, ve kterém vybíráte svého největšího adepa na celkové vítězství.

V SuperStar 2018 zůstávají čtyři dívky a dva kluci. Ačkoliv měl Jakub Pružinský namále ve druhém finálovém kole, nakonec postoupil dále. Jen připomeňme, že Jakub byl hlavním favoritem u diváků na vítěství po chlapeckém semifinále, od živých kol ale upadá čim dál více. Jakub tak bude muset zabrat. Kdo si naopak drží stabilní pozici je Tereza Anna Mašková, která již podruhé od začátku finálových kol vyhrála hlasování Popularity Poll. Stane se tak i napotřetí?

Je to opět na vás, zahajujeme hlasování Popularity Poll, ve kterém volíte svého favorita. Hlasovat můžete opět pouze jednou, avšak pro libovolný poče tsoutěžících. Hlasování bude ukončeno v sobotu o půlnoci.

[yop_poll id=“10″]

Pokud jste neviděli nedělní výkony, můžete si je zopakovat v sekci Soutěžící.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít