Změna v SuperStar 2018: Kolik bude letos finalistů? Počet bude oproti minulé sérii jiný

Sponzorované odkazy

superstar-2018-pocet-finalistu-ziva-kola

Minulý díl přinesl postupy i vyřazení velkých favoritů a už tuto neděli budeme moci sledovat vůbec první přímý přenos letošní páté série pěvecké show SuperStar 2018, v němž budou poprvé semifinalisté bojovat jak o hlasy poroty, tak také o hlasy televizních diváků. Jak jsme již psali ve včerejším článku, jako první půjdou na řadu kluci.

S letošní pátou sérii přichází ovšem jedna změna oproti předchozí čtvrté sérii SuperStar 2015. A to v počtu finalistů.

Celkový počet finalistů nakonec nebude osm, jak se původně avizovalo, ale čeká nás v živých finálových kolech hned desítka nejlepších. Pět dívek a pět kluků. Informace se objevila v oficiálních programových materiálech televize Nova a Markíza.

superstar-2018-22-4-2018-online-9-dil-nova-markiza

Finálová bitva začíná! Desítka finalistů bude na velkolepé scéně bojovat naživo o Vaše hlasy! Jen vy rozhodnete o tom, kdo postoupí do dalšího kola a kdo v SuperStar skončí. Moderují Leoš Mareš a Jasmína Alagič. TV Nova.

Sponzorované odkazy:

Zajímavostí je, že ačkoliv nás bude čekat v živých finálových přenosech hned deset soutěžících, celkově uvidíme pouze pět finálových kol. Vyřazovací systém zatím televize Nova a Markíza nezveřejnily, ale vše nasvědčuje tomu, že v každém finálovém kole vždy vypadne dvojice soutěžících, tedy dívka a chlapec.

Vše navíc stále ještě zamotává i informace ohledně miláčka národa Ladislava Angyala, o jehož návratu televize Nova a Markíza přemýšlí.

[wpdevart_poll id=“85″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít