Facebook pages

Sponzorované odkazy

 

Marek Pavlov – Farma 5

Simona Fecková

David Bísek

Matej Piňák

Martin Truhlář

Lenka Švaralová – Farma 5

Richard „Ricco“ Chamula – Ostrov

Sponzorované odkazy:

Jenda Vágner – Robinsonův ostrov 2018

Katka Koubová – Robinsonův ostrov 2018

Jaroslav Brtník – Robinsonův ostrov 2018

Janina Bauerová – Robinsonův ostrov 2018

Dominik Luks – Robinsonův ostrov 2018

Blanka Otrubová – Robinsonův ostrov 2018

Katarína Ščevlíková

Marcel Banda

Káťa Křížová – Robinsonův ostrov 2018

Ľubomír “Struňo” Struňák – Farma 6

Karel Šimek – Robinsonův ostrov 2018

Sára Sihelská

Martina Fialková – Robinsonův ostrov 2018

Elin Špidlová

Martin Složil – Robinsonův ostrov 2018

Karol Komenda

Nicol Gremplewská – Robinsonův ostrov 2018

Jaromír Hnilica

Miroslav Hotový – Robinsonův ostrov 2018

Martin Šafařík

Terry Dušková – Robinsonův ostrov 2018

Veronika Mertová

Ondřej Baumrukr – Robinsonův ostrov 2018

Jan Podzimek

Zina Šímová – Robinsonův ostrov 2018

Patax – ČS Má Talent 2015

Petr Žilev – Robinsonův ostrov 2018

Nova Sport 2 Ostrava & Chicago Villa Harmonia .

Radim Nigrin – Robinsonův ostrov 2018

Mikolas Josef – Eurovision Czech Republic 2018

Michala Kiripolská – Farma 9

Kristína „Kika“ Jesenská – Ostrov

Tomy Kotty – Farma 9

Štefan Vaško

Frederika Lukyová – Farma 9

Lenka Libjaková

Martin Urban – Farma 9

Filip Zavřel

Jaroslav Hudacký – Farma 9

Jana Stránská

Eva Zelníková – Farma 9

Ondřej Soukup

Jana Volnová – Farma 9

Libor Zajpt

Ján Solárik – Farma 9

Dorota Dragulová

Ivana Slabá – Farma 9

Dominika Šul’aková

Dáša Sabová – Farma 9

Adam Kukačka

Peter Poruban – Farma 9

Anna Koleňáková – Farma 5

Šimon Néma – Farma 9

Jozef Krafčík

Stanislav Madzík – Farma 9

Pepa Vojtek – Hlas Česko Slovenska

Ladislav Krajčovič – Farma 9

Vladko Dobrovodský

Lenka Botková – Farma 9

The Amazing Race / Úžasné dobrodružstvo

Jozef Bohdan – Farma 9

Adam Hobza – ČS Má Talent 2015

Anna Auxtová – Farma 9

Emma Drobná – SuperStar 2015

Villa Patricia – Ostrava

Jana “Jenna“ Perunková – Farma 6

Patrik & Chicago

Jozef “Dodo” Kababík – Farma 6

Roman Adamka – Farma 8

Kaja Kowalczuková – Ostrov

Alena Lehotská – Farma 8

Adam hľadá Evu

Lucia Gachulincová – Farma 8

Arpád Csete

Nikolas Nikolič – Farma 8

Gabriel Sajka

Daniela Urbanová – Farma 8

Lucia Nemčeková

Lucia Šindlerová – Farma 8

Jana Halašková

Jaroslav Sunega – Farma 8

Petr Marek

Marcel Sendrei – Farma 8

Jan Danda

Vladimíra Sedláková – Farma 8

Kristína Barkociová

Ján Raninec – Farma 8

Marcel Dragúň

Miroslav Povec – Farma 8

Jan Šenkapoul

Milan Lalík – Farma 8

Lucie Dobrovodská

Janette Hutton – Farma 8

Michaela Králová

Zuzana Hrobáriková – Farma 8

Kristína Zakuciová

Dávid Buška – Farma 8

Tamara Kubová

Jana Brezinová – Farma 8

Chceme Jaromíra Hnilicu zpět do Hlasu Česko Slovenska

Bidlo – Robinsonův Ostrov

Michal Šeps

Bazi – Robinsonův Ostrov

Lukáš Adamec

Barča – Robinsonův Ostrov

Virgínia Buberníková

Pevnost Boyard

Vojtěch Zakouřil

Marek Horničák – ČS Má talent 2016

Eva Kapusniaková – Farma 5

Mou – ČS má talent 2016

Patrik Mirga

Paul a Katy – ČS má talent 2016

Lenka Hrůzová

Simona Salátová – ČS má talent 2016

Ľuba Strelcová – Ostrov

Hoverboys – ČS má talent 2016

Filip Vašek

Peter Juhás – ČS Má talent 2016

Revival Bad Boys Blue

Marcela Laurinová – ČS má talent 2016

Sisa Sklovská – X Factor

Sima Gažiková – ČS má talent 2016

Eva Feuereislová

Adrienn a Kata Banhegyi – ČS má talent 2016

Ján Juhaščík

H&S – ČS má talent 2016

Fandíme českému hokejovému Fortuna Liga

Strong Brothers – ČS má talent 2016

Duo Fénix – ČS Má talent 2015

Elledance – ČS má talent 2016

Act 4 Slovakia – ČS Má Talent 2015

Vadik Baketa – ČS má talent 2016

Huyen Vi Tranová

Igor Krychun – ČS má talent 2016

Patricio

Adéla Elisha a Michael Šalamonovi

Dominik Turčan – Ostrov

Tereza Bártová – ČS má talent 2016

Gabriela “Gabča“ Molnárová – Farma 6

Annegret Klinge – ČS Má talent 2016

Nikola “Nikoleta” Ledecká – Farma 6

Marek Pačan – ČS Má talent 2016

Laura Foltínová – Farma 6

Maria Reinhard – ČS má talent 2016

POLICIE MODRAVA – seriál

Adam Denk – ČS Má talent 2016

Lo Hrůzová

Harlem Globetrotters – ČS Má talent 2016

Matúš Lengvarský – Farma 5

Nella Horečná – ČS má talent 2016

Michal Páleník

Viktor Gorodetskyj – ČS Má talent 2016

RiK TV

Eduard Bern – ČS má talent 2016

Atai Omurzakov

Pavlína Kostelanská – Návštevníci

Jana Kadeřávková

Lenka Mošková – Návštevníci

Vladimír Kovár

Nikola Mitrová – Návštevníci

Lýdia Spišáková

Dominika Zelinková – Návštevníci

Peter Vaculčík

Lívia Kováčová – Návštevníci

Mário Drobný

Jarmila Ondrejovičová – Návštěvníci

Jiří Koběrský

Československo Má Talent 2018

Ester Wiesnerová

Anna Krištofová – Ostrov

Aleš Petrželka

Peter Radačovský – Ostrov

Adéla Michálková

Štefan Štefan – Ostrov

Eva Bittoová

Viera Šestáková – Ostrov

Imrich Tengeri

Yury Kabitskiy – Ostrov

Lubomíra Hanušinová

Tvoje tvář má známý hlas 2016 na Nově

Jana Karasová

Robinsonův ostrov – 2018 – 2.řada

Petra Huliaková

MasterChef na Markíze

Petr Ševčík

Miloš „Miki“ Ferleťak – Farma 7

Matěj Dotřel

Ľubomír Filkor – Farma 7

Tomáš Kaliarik

Šárka Racová – Farma 7

Ladislava Maníčková

Roman Olach – Farma 7

Alan Tuscany

Ján Juhaščík – Farma 7

Jakub Reithmaier

Jana Hrmová – Farma 7

Milan Buriánek

Tomáš Mrva – Farma 7

Adam Koubek

VyVolení

Alexandra Vokáliková

Farma 9 na Markíze

David Weingartner

Nesouhlasíme s vyřazením Dalibora Slepčíka ze SuperStar

Brunno Oravec

Nikola Máčeová – Farma 6

Lucia Molnárová

Daniela Nikoleta Kortišová – Farma 6

Roman Juraško

Katarína Cibíková – Farma 6

Monika Povýšilová

Peter Kovalič – Farma 6

Alžběta Kolečkářová

Tomáš Mayer – Farma 6

Tina

Trio Diamante – ČS Má Talent 2015

Zora Kepková

Art Priority – ČS Má Talent 2015

Juraj Zaujec

Benny Majestic – ČS Má talent 2015

Simona Fehérová

Lívia Kondrotová – ČS Má talent 2015

Mário Bendík

Kristián Alexandr Šebek – ČS Má Talent 2015

Tereza Mandzáková

PKMN – ČS Má Talent 2015

Daniel Šmidák

Petr Ficek – ČS Má Talent 2015

Ľubomír Snopko – Farma 5

Tomáš Holý – ČS Má Talent 2015

Lucia Mokráňová – Farma 7

Yedhaki Nauktika – ČS Má Talent 2015

Alžbeta Janíčková – Farma 7

Vojtěch Ličko – ČS Má Talent 2015

VINAŘI – seriál

Lukáš Borák – ČS Má talent 2015

Martin Šaláp

Dušan je tu jakodoma – ČS Má Talent 2015

NH6

Runch of fools – ČS Má talent 2015

Matěj Vávra

Denys Dytyniuk – ČS Má talent 2015

Ricco & Claudia

Patrik a Darty – ČS Má talent 2015

Crabslide

Kačerovo – ČS Má Talent 2015

Samanta Ledenová

Anna Plutakhina – ČS Má talent 2015

Michal David – Hlas Česko Slovenska

Sestry Klimčové – ČS Má talent 2015

Marta Jandová – Hlas Česko Slovenska

Michael Hejč – ČS Má Talent 2015

Hlas Česko Slovenska 2014

Produkt Crew – ČS Má talent 2015

Mirka Sokolová

Magic Free Group – ČS Má talent 2015

Romana Fabiánová

Fair Play Crew – ČS Má Talent 2015

Viktor Holomek

Vojtěch Michalíček – ČS Má talent 2015

Igor Džadoň

Feel the bounce – ČS Má talent 2015

Marek Zabák – Ostrov

GOD’s – ČS Má talent 2015

Daniela Hlavatá – Ostrov

Whos that kids – ČS Má talent 2015

Pavel „Bizon“ Kozák – Robinsonův ostrov 2018

Anton Bendik – ČS Má talent 2015

Sabina Jarošová – ČS Má talent 2015

Street workout Skalica – ČS Má Talent 2015

Miro Štoffa – Ostrov

Karmen Sarojanová – ČS Má Talent 2015

Mišo Sýkora – Ostrov

René Junior – ČS Má Talent 2015

Zuzana Chytilová

Silent Trio – ČS Má Talent 2015

Richard „Rišo“ Beňa – Ostrov

Roboti – ČS Má Talent 2015

Bronislava Kováčiková – SuperStar 2015

Everdance theatre – ČS Má Talent 2015

Daniel Křížka – SuperStar 2015

Aneta Pilařová – ČS Má Talent 2015

Lucie Oračková – SuperStar 2015

The men – strip group

Návštevníci na Jojke

Miroslav Tomášek – Návštevníci

Roman Máče Culek – Farma 6

Iveta Stará – Robinsonův Ostrov

Petra „Petina Kvetina“ Bejdová – Farma 6

Jakub Čejpa – Robinsonův Ostrov

Ladislav “Džony“ Švihla – Farma 6

Kačka – Robinsonův Ostrov

Michal “Baklažán” Pavlík – Farma 6

Katie – Robinsonův Ostrov

Lívia “Ryška” Koristová – Farma 6

Lucka – Robinsonův Ostrov

Ladislav “Laci” Paško – Farma 6

Marek Orlík – Robinsonův Ostrov

Barrandov

Martin Vévoda – Robinsonův Ostrov

We dont want on ESC countries that are NOT Europe

Nikola Donéová – Robinsonův Ostrov

VŠECHNY MOJE LÁSKY – seriál

Miloš Brt – Robinsonův Ostrov

Nesouhlasíme s ukončením vysílání Partičky

Petra Palusková – Robinsonův Ostrov

Filip Ferianec – Ostrov

Radovan Koreň – Robinsonův Ostrov

Ľuboš Jankech – Farma 5

Terka – Robinsonův Ostrov

Irena Janošová – Farma 5

Zdeněk Doubek – Robinsonův Ostrov

Farma na Nově

Tereza Mašková – Robinsonův Ostrov

Nesúhlasíme s nespravodlivým vyradením Patrika Mirgu z Farmy

Duo Art – ČS Má Talent 2015

Hlas ČeskoSlovenska – nesouhlasíme s výsledky

Jiří Daniel – ČS má talent 2015

VIP Vraždy

Emin Abdullaev – ČS Má talent 2015

Karolína Vrbová

Fuzzy a PJay – ČS Má talent 2015

Libuše Vostrá

Nikol Nejedlá – ČS Má Talent 2015

Jakub Reithmaier

Roman Fictum – SuperStar 2015

Renáta Kovárová

Vojtěch Hondl – SuperStar 2015

Ján Strausz

Roman Tomeš – SuperStar 2015

Silvia Haluzová

Štepán Urban – SuperStar 2015

Andrea Vaničková

MasterChef 2016

Nikola Čajkovská

StarDance 2016

Jana Kallayová

Hana Kosková – ČS Má Talent 2015

Martina Štetiarová

Daniel Šafařík – ČS Má Talent 2015

Michal Kašpar

Roman Farkaš – ČS Má Talent 2015

Nándor Polgáry

Big Names – ČS Má Talent 2015

Adam Grožák

Magic Alex – ČS Má Talent 2016

Viktoria Vargová

Miroslav Vybíral – Návštevníci

Radka Križanová

Old School Brothers Girls – ČS Má Talent 2015

Vladimír Kucharovič

Alex Shchukin – ČS Má talent 2015

Marco Salvadori

František Centko – ČS Má Talent 2015

Adam Pavlovčin

Varidance rytmus – ČS Má Talent 2015

Martin Hrabal

Anna Dvořáková – SuperStar 2015

Matěj Koreň

Petra Majtánová – SuperStar 2015

Marek Motalík

Jan Tejkal – SuperStar 2015

Renáta Čonková

Sabina Ulmanová – SuperStar 2015

Michaela Husárová

Réka Ballová – SuperStar 2015

Nathael Luciano Tsimbazafy

Ondřej Brejška – SuperStar 2015

Norbert Petický

Renáta Holíková – SuperStar 2015

Jan Ráček

Monika Voňková – SuperStar 2015

Klaudia Pappová

Veronika Jurinová – SuperStar 2015

Marek Pinkoš

Nikol Kasalová – SuperStar 2015

Juraj Zaujec

Annette & Yannick – ČS Má Talent 2015

Marek Kutnár

Andrejka Kurečajová – ČS Má Talent 2015

Tomáš Jurenka

Kubánská kapela Carisma – ČS Má Talent 2015

David Hudák

Vertigo – ČS Má Talent 2015

Chceme Veroniku Stýblovou zpět do Superstar

Lena Zradulová – Návštevníci

Jan Zamec

Izabela Kampfová – ČS Má Talent 2015

Dominika Klempárová

Vladimir a Artem – ČS Má Talent 2015

Jana Švédová

Peter Luha – ČS Má Talent 2015

Lenka Jankovská

Slušný team – ČS Má Talent 2015

Barbora Bláhová

Cheeky Monekys – ČS Má Talent 2015

Michal Chrenko

Luis Eduardo Sosa Ortiz – ČS má talent 2015

Libuše Vostrá

SuperStar 2018

Jana Kadeřávková

Martina Sokolová – SuperStar 2015

Miroslav Tyrš

Hana Schořová – SuperStar 2015

Sára Sihelská

Samuel Sleziak – SuperStar 2015

Katarína Demská

Šárka Dreiseitelová – SuperStar 2015

Kateřina Petráňová

Jakub Stránský – SuperStar 2015

Sára Milfajtová – Hlas 2014

Andrea Sitayová – SuperStar 2015

Martin Holubec

Eliška Buociková – SuperStar 2015

Petr Lexa

Gyöngyi Bodišová – ČS Má Talent 2015

Petr Kutheil

Adriana Tomeková – ČS Má Talent 2015

Jakub „Jacky“ Pohle

Sofia Králíková – ČS Má Talent 2015

Veronika Vrublová

Aces – ČS Má Talent 2015

Kristýna Daňhelová

Artem Ruffy – ČS Má Talent 2015

Nikoleta Spalasová

Libor Martiník – Návštevníci

Natálie Kubištová

Vladimir Geogievsky – ČS Má Talent 2015

Lukáš Ondruš

Marko Rovňák – Ostrov

Aneta Salačová

Poleno Bábky – ČS Má talent 2015

Jerguš Oravec

Mirror Family – ČS Má Talent 2015

Noah Scott Ellenwood

Olé Trio – ČS Má Talent 2015

Martin Kurc

Petr Telecký – ČS Má Talent 2015

Gábina Osvaldová

Miss Arti – ČS Má Talent 2015

Rytmus

Terézia Králiková – ČS Má Talent 2015

Gabriela Gunčíková

La Diamante – ČS Má Talent 2015

Barbora Švidraňová

Žesťová harmonie Zuš – ČS Má Talent 2015

Jaroslav Smejkal

Vojtěch Švanda – SuperStar 2015

Simona Hégerová

Huyen „Apple“ Trang – SuperStar 2015

Ewa Farna – Superstar

Simona Groschmidtová – SuperStar 2015

Markéta Poulíčková

Sabina Slepčíková – SuperStar 2015

Kristína Debnárová

Marie Tomanová – SuperStar 2015

Miloš Novotný

Barbara Valášková – SuperStar 2015

Ivanna Bagová

Daniela Peštová – SuperStar 2015

Daniel Mrózek

Pavol Kovaliček – SuperStar 2015

Sabina Křováková

Natália Žuffová – SuperStar 2015

Štefan Pčelár

Marek Holi – Návštevníci

Reza Givili – Farma 7

Alena Shirmanova – SuperStar 2015

Ján Beutel – Farma 5

Veronika Danišová – SuperStar 2015

Tibor Repa – Farma 5

Michal Kruž – ČS Má Talent 2015

Miriam Pribaničová – Farma 5

Alexander Weisheit – ČS Má Talent 2015

Viktor Matz – Farma 5

Wendy – ČS Má Talent 2015

Lenka Hrčková – Farma 7

Black and White Brothers – ČS Má Talent 2015

Jana Ivaničová – Farma 5

Bubenická show Tambores – ČS Má Talent 2015

Svatby v Benátkách

Duo Harmonika – ČS Má Talent 2015

Marco & Clauddy

Filip Jankovič – ČS Má Talent 2015

Christián Dergounov – Redd Hood

Jana Šifrová – ČS Má talent 2015

The Pastels

Five Fellas – ČS má talent 2015

Česko Slovensko Má Talent

Róbert Feszler – Návštevníci

Ľubica „Lulu“ Kaločaiová – Ostrov

Ján Kremeň – ČS Má talent 2015

Tereza Feltlová

Kryštof Sedláček – ČS Má talent 2015

Edita Třísková

Leandro Martinez Granato – ČS Má talent 2015

Júlia Smolková

Růženka – ČS Má talent 2015

Lazar „Derick“ Cekovič

Claudia Kudriková – SuperStar 2015

Iveta van Wingerden – Ostrov

Lukáš Grolmus – Návštevníci

Tomáš Kováčik

Zdeno Mucina – SuperStar 2015

Iveta Čermáková

Dominika Zborilová – SuperStar 2015

Barbora Svinková

Nikola Luptáková – SuperStar 2015

Majk Spirit – Hlas Česko Slovenska

Jan Samek – SuperStar 2015

Dara Rolins – Hlas Česko Slovenska

Melinda Noáková – SuperStar 2015

Kozmetické štúdio LUMI Nitra

Denis Kolek – SuperStar 2015

Martin „Pyco“ Rausch

Veronika Némethová – SuperStar 2015

Regina Holásková

Marek Pošta – SuperStar 2015

El Nino

Nela Bartolomeu – SuperStar 2015

Pavlína Zochová

Stanislav Kocian – Návštevníci

Miroslav Škovarga

Lucia Fričová – ČS Má talent 2015

Vladko Dobrovodský – Vyvolení 4

Predators show – ČS Má talent 2015

Lucie Šárovcová

Dušan Cápa – ČS Má talent 2015

X Factor Slovensko

Francisco Rojas Dyvinetz – ČS má talent 2015

YODEYMA Parfémy

La Suerte – ČS má talent 2015

Mária Petrovičová

U Gaz Gag Drum show – ČS má talent 2015

Maja Giertlová – Ostrov

Andílci Plzeň – ČS Má Talent 2015

Marianna Srp – Ostrov

Brilant – ČS Má Talent 2015

Jaro Slávik

Juraj Hnilica

Barbara Kowalczuková – Ostrov

Cocker Magic – ČS Má talent 2015

Kdo přežije / Survivor / Robinsonův Ostrov

Ivan Kandráč a Kapela – ČS Má talent 2015

Bára Mudrochová – Robinsonův ostrov 2018

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít