Výsledky Popularity Poll: Ladislav Angyal klesl na 2.místo, máme novou favoritku na vítězství

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vysledky-pupularity-poll-7-dilCelý úplynulý týden jste mohli opět hlasovat na našem webu v anketě Popularity Poll ohledně toho, koho si po sedmém díle, který byl odvysílán minulou neděli, přejete jako celkového vítěze pátého ročníku pěvecké show SuperStar 2018. Nyní před začátkem dalšího, v pořadí osmého dílu, přinášíme konečné výsledky hlasování.

Ladislav Angyal, který byl až dosud největším favoritem dle výsledků hlasování televizních diváků na internetu, se posunul na druhé místo. Stalo se tak po odvysílání jeho druhé písně Mikuláš ve druhé fázi výběru letošní páté série SuperStar. Díky tomu, že je nyní Ladislav na druhém místě, tak máme v tuto chvíli nového favorita, respektive diváci si zvolili nového leadera na celkové vítězství. Kdo se jím stal? Koukněte na výsledky.

Hlasovat jste mohli ze všech soutěžících, které nám televize Markíza a Nova ukázaly v plné délce během prvního Super Výběru druhé fáze SuperStar 2018. Oproti castingovým dílům se již hlasování neskládá i z hlasů z facebooku, nýbrž již nyní s druhou fází SuperStar budou probíhat hlasování pouze zde na webu.

Výsledky hlasování Populatity Poll – Po 7.odvysílaném díle SuperStar 2018:

1. Zuzana Chalupová – 36%
2. Ladislav Angyal – 28%
3. Timea Lacová – 24%

4. Jakub Pružinský – 5%
5. Michal Vasil – 3%
6. Peter Kavan – 2%
7. Viktorie Černíková – 1%
8. Juliána Hamranová – 1%

Další hlasování Popularity Poll spustíme opět po dnešním 8.díle, ve kterém porota bude opět vyřazovat křížem krážem.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít