Výsledky hlasování Popularity Poll: Tuto pětici semifinalistů chtějí diváci dále

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vysledky-popularity-poll Už za pár okamžiků startuje vůbec první semfiinále pěvecké show SuperStar 2018, ve kterém nám zapívá desítka semifinalistů – chlapců. Do dalšího kola postoupí pouze polovina, pět z nich bohužel v soutěži svou působnost ukončí.

Jako každý týden, tak i tento jste mohli po celý týden hlasovat na našem webu v největší česko-slovenské anketě Popularity Poll ohledně toho, koho ze semifinálové désitky si přejete posunout ádle.

Jako jediné hlasování na česko-slovenském internetu je toto hlasování neveřejné, průběžné hlasy nebylo možné vidět, aby výsledky nebyly ovlivněné hlasujícími, kteří svůj hlas odevzdali dříve. Hlasování rovněž bylo chráněno proti podvodným hlasům. Hlasovat mohl každý pouze jednou, avšak pro libovolný počet soutěžících. Výsledky by tak měly odrážet skutečné sympatie diváků k jednotlivým soutěžícím. Hlasování se zúčastnilo skoro jeden tisíc hlasujících. Jak to tedy celé dopadlo?

Pokud by to záleželo čistě na divácích, do živých kol by nechali postoupit z dnešní semifinálové destíky těchto pět chlapců:

Výsledky Popularity Poll 2018 – Po 9.díle SuperStar 2018 – 29.4.2018

1. Bryan Gandola – 18.8 %
2. Petr Borkovec – 16.4 %
3. Richard Chovan – 13.5 %
4. Matěj Bartko – 11.8 %
5. Marek Motalík – 9.8 %
—————————–
6. Kristián Révay – 7.8 %
7. Dominik Gerda – 7.5 %
8. Jakub Pružinský – 6.1 %
9. Victor Peeters – 4.2 %
10. Tomáš Karlík – 3.9 %

Sponzorované odkazy:

Souhlasíte s výsledky? Pokud chcete vědět, co se bude dnes zpívat, přejděte do článku zde.

To, zda tato pětice skutečně postoupí, se dozvíme už dnes večer krátce před jedenáctou večer.

Hlasování k dívčímu semifinále stále běží a je možné hlasovat až do příští neděle, kdy vám opět před samotným dívčím semifinálovým kolem přineseme výsledky.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít