Víme, kdy bude odhalena porota SuperStar 2018!

Sponzorované odkazy

superstar-2018-24

SuperStar 2018 má za sebou úspěšně všechny základní castingové výběry, během kterých produkce filtrovala „plevel od zrn“. V průběhu listopadu a prosince proběhlo hned šest castingů, a to napříč celým Česko Slovenskem.

Ačkoliv se spoustu účastníků bálo/těšilo na to, koho ze známých osobností během těchto výběrů uvidí za porotcovským stolem, nakonec všichni zpívali pouze před odbornou porotou, jež neobsahovala nikoho z hudebních celebrit. Všichni soutěžící zpívali před několika lidmi, jenž byli kompetetní odborníci na zpěv.

Všichni postupující, kteří prošli filtrem, čeká již brzy další vystoupení, a to již před onou hvězdnou porotou, která bude obsahovat známá jména českého a slovenského showbusinessu. Kdy se tak stane?

Bude to hned v první půlce ledna 2018. Tito soutěžící tak hned zkraje nového roku dostanou šanci postoupit do mnohem uzšího výběru. Za zmíňku ještě stojí, že někteří soutěžící základními castingy neprošli, a budou hned poprvé zpívat v SuperStar 2018 před hvězdnou porotou, více jsme o této skutečnosti psali zde.

Jelikož postupující soutěžící uvidí porotu na začátku ledna, předpokládá se, že televize Nova a Markíza odhalí hvězdná jména poroty nejpozději pár dnů před začátkem dalších castingů. Vypadá to tedy, že se veřejnost dočká soupisu kompletního složení poroty SuperStar 2018 ještě tento rok v prosinci, či hned na začátku ledna.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít