VIDEO: TV Markíza oznámila, zda vrátí Laciho do SuperStar 2018 či nikoliv

Sponzorované odkazy

ladislav-angyal-superstar-2018-navrat A je rozhodnuto. Včera jsme vám přinesli exkluzivní zprávu o tom, že televize Nova a Markíza uvažují, že vrátí zpět do soutěže Ladislava Angyala, miláčka národa, který vypadl v neděli v devátém díle SuperStar 2018. Ve včerejším článku bylo rovněž i divácké hlasování, v němž jste mohli hlasovat o tom, zda si přejete, aby se Laci skutečně do SuperStar 2018 vrátil.

Diváci mají v tomto jasno. 80% si přála Ladislava Angyala zpět do hry, 20% z hlasujících si naopak přálo, aby Laci zůstal již mimo letošní pátou sérii SuperStar 2018. Hlasování se zúčastnilo skoro dva tisíce diváků.

Ačkoliv diváci tedy potvrdili, že chtějí Laciho zpět, rozhodnutí bylo na samotné televizi Nova a Markíza. Nyní již TV Markíza pro slovenský server Pluska.sk prozradila, jak to tedy s Ladislavem Angyalem v SuperStar 2018 nakonec bude. Vrátí se nebo ne? Přinášíme konečné rozhodnutí televize Markíza ve videu.
Sponzorované odkazy
 

VIDEO: Rozhodnutí TV Markízy ohledně návratu Laciho do SuperStar 2018
Sponzorované odkazy
 
Rozhodnutí Markízy najdete ve videu zde.
 

[wpdevart_poll id=“85″ theme=“1″]

 

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít