VIDEO: Toto je první semifinalistka letošní SuperStar 2018 (SPOILER)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-karmen-pal-balaz Už za čtrnáct dní nás čeká vůbec první přímý přenos, ve kterém uvidíme vůbec první semifinálovou sestavu letošního pátého ročníku SuperStar 2018.

Již před několika týdny jsme vám přinesli informace o jednotlivých soutěžících letošní páté série, které odhalovaly to, zda jména, která jsme uvedli v článku, uvidíme v přímých přenosech letošní SuperStar či nikoliv. Jako první jsme například zveřejnili vyhazov Denisy Čermákové, která v prvním díle Super Výběru skončila. Dále jsme zveřejnili i osud Patrika „Filipa“ Kostky či Petra Borkovce.

Nyní jsme pro vás zjistili jméno první dívky, která postoupila do semifinálových přímých přenosů. S tímto zjištěním vás ovšem musíme upozornit, že jméno vám může zrušit moment překvapení v díle zvaném Dlouhá cesta, ve kterém bude porota jednotlivé semifinalisty odhalovat. Pakliže u vás převažuje zvědavost, pak tedy pokračujte ve článku.

VIDEO: První semifinalistka letošní SuperStar 2018

Video soutěžící najdete na serveru YouTube.com zde.

[wpdevart_poll id=“80″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít