VIDEO: Toto je postupující semifinálová čtveřice dívek v SuperStar 2018!

Sponzorované odkazy

superstar-2018-video-semifinale-postupujici-divky Už v neděli nás čeká úplně poslední předtočený díl letošní páté série pěvecké show SuperStar 2018, ve kterém uvidíme zbylé duely jednotivých postupujících soutěžících. Po odzpívání duelů bude zahájena poslední fáze, která se jmenuje Dlouhá cesta.

V této závěrečné fázi nám porota oznámí, která desítka dívek a která desítka chlapců postoupí do semifinálového přímého přenosu, ve kterém budou rozhodovat společně s poorotou i televizní diváci.

Jelikož jsou tyto předtočené výběrové díly již pár týdnů natočeny, vyplouvají na povrch jména soutěžících, kteří se do semifinále dostanou. Je znám například osud největšího maskota letošního pátého ročníku Laciho Angyala. My vám nyní ale přinášíme první čtyři jména dívek, které uvidíme zpívat v semifinále již následující týden. Jména se dozvíte ve videu.

Pokud vás zajímá, zda které dívvky se dostanou do semifinálového přímého přenosu, odpověď najdete ve videu. Pokud si nechcete kazit moment překvapení ze sledování SuperStar 2018, na video se nedívejte.

VIDEO: Postupujících čtveřice dívek v SuperStar 2018

Výsledek najdete ve videu zde.

[wpdevart_poll id=“84″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít