VIDEO: To musíte vidět, Tereza Anna Mašková a Adéla Ferencová v ČS Má Talent

Sponzorované odkazy

superstar-2018-adela-ferencova-tereza-anna-maskova Občas se stává, že soutěžící, kteří vystoupili v pěvecké show SuperStar 2018, zkusili své štěstí v jiné talentové soutěži. A přesně to se stalo v případě postupujících soutěžících letošního ročníku – Tereze Anně Maškové a Adéle Ferencové. Obě tyto soutěžící nebylo možné v letošní SuperStar 2018 přehlédnout. Jak Tereza, tak také Adéla vystupovaly v SuperStar 2018 vždy hned jako první, Tereze patřil první díl, Adéle patřil díl pátý.

Obě soutěžící zkusily své štěstí v soutěži Česko Slovensko má talent, avšak mnoho mnoho let dozadu. Obě tyto šikovné zpěvačky tak můžete vidět v talentové show ještě jako malinké holčičky. Zajímavostí je, že Tereza Anna Mašková byla historicky první soutěžící, která zahajovala show ČS má talent v Česku a na Slovensku. Její vystoupení bylo vůbec první, které mohli diváci vidět v první sérií této talentové show. Je zajímavé, že Tereza byla odvysílána také jako vůbec první soutěžící letošního pátého ročníku SuperStar.

VIDEO: Tereza Anna Mašková v Česko Slovensko má talent 2010 a v SuperStar 2018

 
 
VIDEO: Tereza Anna Mašková v Česko Slovensko má talent 2009

VIDEO: Tereza Anna Mašková v SuperStar 2018

VIDEO: Adéla Ferencová v Česko Slovensko má talent 2011 a v SuperStar 2018

Sponzorované odkazy:

 
 
VIDEO: Adéla Ferencová v Česko Slovensko má talent 2011

VIDEO: Adéla Ferencová v SuperStar 2018

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít