VIDEO: Vypadne nebo postoupí? Je známý výsledek Laciho Angyala v SuperStar 2018

Sponzorované odkazy

superstar-2018-ladislav-angyal-video Už zítra nás čeká v pořadí osmý díl pěvecké show SuperStar 2018. Jedním z největších favoritů na postup do semifinále je v tuto chvíli Ladislav Angyal, který se stal přes noc miláčkem národa. Jen za pár týdnů mu televizní diváci poslali kolem jednoho miliónu korun. Jelikož se SuperStar 2018 dostává čím dál blíže k přímým přenosům, soutěžící vypadávají v uzším výběru, který v tuto chvíli probíhá na Nově a Markíze, ve velkém.

Před pár týdny jsme vás informovali o vyřazení jedné z velkých favoritek Denisy Čermákové, která po zveřejnění našeho článku ze soutěže skutečně vypadla. Nyní přinášíme výsledek dalšího velkého favorita.

Velký otazník visí právě nad Ladislavem, který ačkoliv má obrovskou fanouškovskou základnu, začínají se už i objevovat diváci, kteří by přáli Ladislavovi, aby před branami semifinálových kol raději svou působnost v soutěži ukončil.

Všechny castingové a výběrové díly SuperStar 2018 jsou ovšem již předtočené, takže je již znám také výsledek Laciho v SuperStar 2018. Pokud vás zajímá, zda se Laci skutečně dostane do semifinálového přímého přenosu či nikoliv, odpověď najdete ve videu. Pokud si nechcete kazit moment překvapení ze sledování SuperStar 2018, na video se nedívejte.

VIDEO: Výsledek Laciho Angyala v SuperStar 2018
Sponzorované odkazy
Výsledek najdete ve videu zde.

[wpdevart_poll id=“83″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít