VIDEO: Křížka ze SuperStar 2018 zvažuje žalobu, Knechtová se omlouvá

Sponzorované odkazy

superstar-2018-krizka-hlasovani Velký skandál probíhá po zveřejnění sedmého dílu pěvecké show SuperStar 2018, ve kterém Katarína Knechtová, jedna z porotců letošní páté série, řekla jednomu ze soutěžících, konkrétně bratrovi Daniela Křížky (finalisty SuperStar 2015) hanlivou kritiku, jež útočila nikoliv na jeho zpěv, ale na jeho osobu.

„Ty jsi přesně prototyp zpěváka, který nemá cit. A obávám se, že ani nebudeš dobrý v posteli, když takto zpíváš,“ – Katarína Knechtová

Tomáš Křížka se při této kritice ihned odebral do zákulisí a ani se nerozloučil. Kdo by to ale také udělal po tak ostré kritice, kterou Katarína Knechtová na adresu mladého kluka řekla. Pokud jste neviděli tuto scénku v nedělní SuperStar 2018, přehrát si ji můžete zde.

Scénka způsobila velké negativní reakce ze strany televzních diváků, velká část z nich si přeje, ať Katarína ze SuperStar 2018 odstoupí. Katarína se k celé situaci vyjádřila tak, že se soutěžícímu následně omluvila, ale to už televize Nova a Markíza nezveřejnily. Z toho důvodu tedy obě televize vypustily ven i omlouvací video.

NEODVYSÍLANÉ VIDEO: Katarína Knechtová se veřejně omlouvá soutěžícímu

Video najdete na oficiálních stránkách TN.cz zde.

Sponzorované odkazy:

Podle posledních informací Tomáš Křížka zvažuje žalobu na Katarínu Knechtovou. Televize Nova a Markíza se k celé situaci vyjádřily takto:

„Celá situace nás mrzí a Kataríně se omlouváme,“ – TV Nova, TV Markíza

[wpdevart_poll id=“81″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít