V semifinále SuperStar 2018 byl favorit, dnes je těsně u vyřazení (Výsledky Popularity Poll)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-populaity-poll-vysledky Dnes nás čeká již předposlední finálový večer pěvecké show SuperStar 2018, ve kterém poslední pětice zazpívá hned dvě písně. Stejně jako uplynulé týdny, tak i tento týden jste mohli na našem webu hlasovat o tom, koho z této pětice si přejete po více jak dvou měsícich vysílání SuperStar na televizních obrazovkách jako vítěze.

Hlasování Populairty Poll monitoruje týden co týden sympatie diváků k jednotlivým soutěžícím. HLasování je vždy po celou dobu skryté, aby nedochuzelo k ovlivňování. Z toho důvodu mají výsledky o něco vyšší vypovídající hodnotu než klasické anketní hlasování na jiných webech.

Pojďme se tedy podívat jak to dopadlo.

Výsledky Popularity Poll – 3.6.2018

1. Tereza Anna Mašková – 45,8% (nárust o 10%)
2. Karmen Pál-Baláž – 24,4% (stejná hodnota)
3. Eliška Rusková – 13,9% 21,7% (pokles o 7%)
——————————————————-
4. Petr Borkovec – 9,9% (pokles o 2%)
5. Jakub Pružinský – 5,9% (nárust o 1%)

Hlasování se zúčastnilo skoro dva tisíce diváků. Jak můžeme vidět jediná Tereza Anna Mašková týden co týden zvyšuje náskok. Jako jediná dokázala oproti minulému týdnu navýšit svůj výsledek. Její vítězství v SuperStar 2018 je tak čím dál jasnější. Pokud budou soutěžící odpovídat výkonům předchozích kol, rozloučit bychom se dnes měli s dvěma chlapci, a to s Jakubem Pružinským, který po prvním semfinále patřil k hlavním favoritům celé soutěže (bohužel svůj potenciál zatím nenaplnil) a druhým, kdo podle výsledků by dnes měl odejít je Petr Borkovec.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít