Výsledky diváckého SMS hlasování – 1.semifinále SuperStar 2018

Sponzorované odkazy

superstar-2018-hlasovani-1-semifinale Televize Markíza vůbec poprvé za éru Česko Slovenské SuperStar zveřejnila po odvysílaném přímém přenosu výsledky televizního hlasování. Jen připomeňme, že v neděli bojovalo o postup do živých kol deset soutěžících, z nichž čtyři vybrala porota a jednoho vybrali televizní diváci svými SMS hlasy.

Nyní se objevily na oficiálním webu televize Markíza výsledky diváckého hlasování. Jak tedy hlasovali diváci z Česka a Slovenska? Tady jsou výsledky diváckého hlasování pro 1.semifinále ze dne 29.4.2018.

1. Jakub Pružinský

2. Victor Peeters

3. Petr Borkovec

4. Richard Chovan

5. Bryan Gandola
—————————-

Sponzorované odkazy:

6. Marek Motalík

7. Matej Bartko

8. Dominik Gerda

9. Kristián Révay

10. Tomáš Karlík


Jak můžeme vidět, pokud by to záleželo čistě na divácích, tak by do dalšího kola poslali místo Dominika Gerdy Victora Peeterse. Ten ovšem bohužel nedostal od poroty vstupenku do živých finálových kol a tak se bohužel se SuperStar 2018 loučí.

Kdo dostal od diváků naopak nejmenší podporu byl Tomáš Karlík, který tak obsadil poslední místo.

Souhlasíte s volbou poroty nebo byste opravdu raději viděli Victora místo Dominika? Napište nám svůj názor do komentářového prostoru pod článek.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít