The Voice Česko Slovensko se vrací zpět na obrazovky

Sponzorované odkazy

Po čtyřech letech se vrací pěvecké show The Voice Česko Slovensko! Pěvecká soutěž, která hledá nejlepšího zpěváka či zpěvačku napříč celým Česko Slovenskem se objeví na obrazovkách televize Nova a Markíza již na jaře 2019.


Naposledy jsme mohli tuto soutěž sledovat v roce 2014 pod názvem Hlas Česko Slovenska. Televize se rozhodly, že show nasadí ihned další rok po skončení páté řady česko-slovenské SuperStar 2018, ve kterém vyhrála Tereza Anna Mašková.

Celkem byly odvysílané v Česku a na Slovensku dvě série. První The Voice Česko Slovensko jsme viděli v roce 2012, zde vyhrála Ivanna Bagová. Dva roky na to přinesla Nova s Markízou druhou sérii, ve které zvítězila Lo Hrůzová.

Třetí série bude odvysílaná již na jaře 2019. Hledat se budou opět zpěváci a zpěvačky, a to jak mladší tak i starší generace. Oproti Česko Slovenské SuperStar se vybírá pouze na základě hlasu a nikoliv vzhledu či věku.

Zajímavost: Po skončení SuperStar 2018 probíhalo zde na webu hlasování, ve kterém si mohli diváci vybrat, jakou pěveckou show si přejí jako další v pořadí. Na výběr měli SuperStar 2019, X Factor či The Voice Česko Slovenska, který v tomto hlasování vyhrál s 65% všech hlasů, SuperStar skončila druhá a na třetím místě skončil X Factor. Diváci tak dostali přesně, co si přáli.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít