The Voice Česko Slovensko – první dvě upoutávky se soutěžícími. Podívejte se (VIDEO)

Sponzorované odkazy

Foto: TV Nova, TV Markíza

Pouze 9 dní. Přesně tolik zbývá do startu pěvecké show The Voice Česko Slovensko, která startuje v neděli 10.2.2019 na televizi Nova a Markíza.

Jelikož start prvního dílu se blíží každým dnem, televize Nova a Markíza zveřejnily nejen na internetu, ale rovněž i ve svém klasickém televizním vysílání první dvě upoutávky, ve kterých můžeme vidět vůbec první dva soutěžící The Voice Česko Slovensko.

Jedná se tak vůbec o první odhalení soutěžících The Voice Česko Slovensko českému a slovenskému publiku. Zatím televize Nova a Markíza vždy zobrazovaly upoutávky pouze s porotci bez náznaku soutěžících.

Upoutávka č.1 na The Voice Česko Slovensko:

 V prvním videu můžeme vidět mladou slečnu, která zpívá píseň od Adele – ‚Make You Feel My Love‘. Píseň se povedla soutěžící natolik, že se jedna z porotců – konkrétně Jana Kirchner dokonce rozplakala.

Upoutávka č.2 na The Voice Česko Slovensko:

Druhá upoutávka, kterou televize Nova a Markíza zveřejnily, zobrazuje chlapce, který zpívá píseň I believe I can fly, přičemž jeho pěvecký výkon je natolik úchvatný, že tlačítko stlačí všichni porotci.

Sponzorované odkazy:Společně se startem The Voice Česko Slovensko se očekává, že marketingová kampaň bude ze strany TV Nova a TV Markíza směrem k divákům ještě sílit. Brzy nás tedy určitě čekají další upoutávky se soutěžícími na The Voice CZ/SK.

Aktualizace 4.2.2019: V oběhu je i třetí upoutávka se třetí soutěžící. Vidět ji můžete ve videu níže.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít