The Voice Česko Slovensko – první dvě upoutávky se soutěžícími. Podívejte se (VIDEO)

Sponzorované odkazy

Foto: TV Nova, TV Markíza

Pouze 9 dní. Přesně tolik zbývá do startu pěvecké show The Voice Česko Slovensko, která startuje v neděli 10.2.2019 na televizi Nova a Markíza.

Jelikož start prvního dílu se blíží každým dnem, televize Nova a Markíza zveřejnily nejen na internetu, ale rovněž i ve svém klasickém televizním vysílání první dvě upoutávky, ve kterých můžeme vidět vůbec první dva soutěžící The Voice Česko Slovensko.

Jedná se tak vůbec o první odhalení soutěžících The Voice Česko Slovensko českému a slovenskému publiku. Zatím televize Nova a Markíza vždy zobrazovaly upoutávky pouze s porotci bez náznaku soutěžících.

Upoutávka č.1 na The Voice Česko Slovensko:

 V prvním videu můžeme vidět mladou slečnu, která zpívá píseň od Adele – ‚Make You Feel My Love‘. Píseň se povedla soutěžící natolik, že se jedna z porotců – konkrétně Jana Kirchner dokonce rozplakala.

Upoutávka č.2 na The Voice Česko Slovensko:

Druhá upoutávka, kterou televize Nova a Markíza zveřejnily, zobrazuje chlapce, který zpívá píseň I believe I can fly, přičemž jeho pěvecký výkon je natolik úchvatný, že tlačítko stlačí všichni porotci.
Společně se startem The Voice Česko Slovensko se očekává, že marketingová kampaň bude ze strany TV Nova a TV Markíza směrem k divákům ještě sílit. Brzy nás tedy určitě čekají další upoutávky se soutěžícími na The Voice CZ/SK.

Aktualizace 4.2.2019: V oběhu je i třetí upoutávka se třetí soutěžící. Vidět ji můžete ve videu níže.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít