The Voice Česko Slovensko má mít tři moderátorky, všechny budou ženy

Sponzorované odkazy

Tyto tři moderátorky mají být nové tváře třetí řady The Voice Česko Slovensko

Jen pár týdnů od zveřejnění všech porotců letošní třetí řady The Voice Česko Slovensko 2019 (dříve nazvané jako Hlas Česko Slovenska) prosákly do médií tři jména, která se mají objevit na postech moderátorů, respektive moderátorek.

Letošní The Voice Česko Slovensko tak čeká zajímavá změna.

Tou první je absence muže na postu moderátora. Leoš Mareš, který moderoval minulou SuperStar 2018, se v letošní The Voice Česko Slovensko 2019 neobjeví.

Nebude to Leoš ani žádný jiný muž, letošní třetí sérii Hlasu Česko Slovenska budou totiž nově moderovat pouze ženy.

Tento trend známe ze zahraničí, kdy se v zahraničních pěveckých show objevují stále častěji pouze ženy či pouze muži. Úkol televizí je lehce osvěžit zaběhlý stereotyp smíšených dvojic.

Druhá změna se týká v počtu moderátorů. Zatímco v minulých sériích to byly vždy dvojice, letos se podle všeho zhostí úkolu hned tři osoby.

I tento trend stále častěji vídáme v zahraničí. Kdo tedy nakonec bude moderovat letošní The Voice Česko Slovenska?

Sponzorované odkazy:

Ačkoliv zatím nejsou tato jména potvrzena televizí Nova či Markíza, slovenská média (a český Blesk.cz) vyšťoural, že by mělo jít o tyto tři ženy.

Tereza Kerndlová má být moderátorka The Voice Česko Slovensko.
[wpdevart_poll id=“131″ theme=“1″]

Za Česko má moderovat Tereza Kerndlová, bývalá členka skupiny Black Milk, která už několik let působí na české hudební scéně jako sólová zpěvačka.

Mária Čírová má moderovat The Voice Česko Slovensko za slovenskou stranu.
[wpdevart_poll id=“132″ theme=“1″]

Za Slovensko má moderovat Mária Čírová, slovenská zpěvačka, která se dostala na slovenskou hudební scénu díky vítězství v roce 2008 v soutěži Coca Cola Popstar. Mária bojovala v minulosti například i v národním kole Eurovize za Slovensko.

Třetí moderátorkou The Voice Česko Slovensko má být rapperka Sharlota.
[wpdevart_poll id=“133″ theme=“1″]

Třetí v pořadí má být divákovi nejméně známá zpěvačka se jménem Sharlota, která působí na české hudební scéně jako rapperka. Sharlota by měla být podle všeho v zákulisí show.

Jak je vidět, televize Markíza pokračuje v trendu nasazování ne-moderátorek do svých televizních show. Naposledy se tak stalo v případě desáté Farmy X, kdy na hlavní post po devíti sériích vyměnila Kvetku Horváthovou za komičku Evelyn.

Napište nám, co si o těchto volbách myslíte do komentářů pod článkem.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít