The Voice Česko Slovensko – Kdy odstartuje? Známe přibližné datum

Sponzorované odkazy

Oficiální logo show The Voice Česko Slovensko

Pomalu ale jistě se blíží start nové pěvecké show The Voice Česko Slovensko.

Show, která zveřejnila v minulých týdnech své čtyři nové porotce a následně také i své tři nové moderátorky, se pomalu ale jistě chystá na svůj oficiální start na televizních obrazovkách.

Společně se zesilující kampaní, kterou televize Nova a televize Markíza nyní provádí, se začínají televizní diváci ptát, kdy že to vlastně pěvecká show The Voice Česko Slovensko odstartuje. Pokud jste mezi nimi i vy, přinášíme vám přibližné datum, kdy uvidíme první díl této pěvecké show.

Podle dostupných informací, by mělo být zahájení vysílání The Voice Česko Slovensko zahájeno už za měsíc, tedy v polovině února. Jako první s touto informací přišel server Mediaboom.sk, který ve většině případů vždy v minulosti správná data startů televizních show předpovídal.

Jen dodejme, že poslední řada Hlasu Česko Slovenska byla zahájena až v březnu, a to 5.3.2014. Co se týče minulé série Česko Slovenské SuperStar 2018, tak ta byla spuštěna o něco dříve, a to 24.2.2018.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít