The Voice Česko Slovensko je již zveřejněn v programu. V kolik hodin bude končit?

Sponzorované odkazy

Do startu dlouho očekávané letošní hudební události zbývá již méně než 14 dní a první díl pěvecké show The Voice Česko Slovensko se tak již objevil v tištěných programech.

Známe tedy jak přesný čas vysílání, tak také i stopáž jednotlivých dílů. Zajímá vás v kolik hodin bude the Voice Česko Slovensko začínat u nás a v kolik na Slovensku? Přinášíme detailnější informace i o délce jednotlivých dílů.

Jelikož The Voice Česko Slovensko poběží jednou týdně, a to už od neděle 10.2.2019, diváci se ptají na vysílací čas a hlavně na to, jak dlouho jednotlivá epizoda bude trvat. Přeci jenom se následující den vstává do práce a do školy.

The Voice Česko Slovensko poběží v Česku na TV Nova od 20:20, na Slovensku bude vysílán na TV Markíza od 20:30.

Jeden díl bude mít stopáž dvou hodin (včetně reklam). Konec každé epizody bude tedy vždy ve 22:20 na Nově a ve 22:30 na Markíze.

Zde je oficiální text, který televize Nova a Markíza používají pro show The Voice Česko Slovensko v tištěných programech.

TV Nova:

Sponzorované odkazy:

,,Voice Česko Slovensko začíná! Sledujte napínavou bitvu čtyř hvězdných koučů – Vojtěcha Dyka, Pepy Vojtka, Jany Kirschner a Kaliho – o ty nejlepší hlasy z Česka a Slovenska!“ 

TV Markíza:

,,Kto sa stane najlepším hlasom Česka a Slovenska a získa rozprávkovú výhru v hodnote 75 000 € ?“

Do startu nám tedy zbývá 11 dní. Začínáme odpočítávat. Těšíte se?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít