The Voice 2019: 1.díl – Kolik diváků se dívalo? Výsledky sledovanosti

Sponzorované odkazy

Foto: TV Nova

Včera jsme měli možnost sledovat vůbec 1.díl pěvecké show The Voice Česko Slovensko, ve kterém jsme vůbec poprvé viděli čtyřčlenou porotu ve složení Jana Kirchner, Pepa Vojtek, Vojta Dyk a Kali.

Hned druhý den po odvysílání je vždy možné se podívat na sledovanost daného dílu, a zjistit tak, zda mají diváci o show vůbec zájem.

Přesně před rokem sledovalo 1.díl SuperStar 2018 – 770 000 diváků, Jak na tom je přesně po roce další pěvecká show, a to konkrétně The Voice Česko Slovensko?

1.díl The Voice Česko Slovensko 2019 sledovalo přesně 700 000 diváků. Show se včera umístila na 3.místě, a to až za Českou televizi.

Z pohledu pěveckých show se tedy jedná o slabší výsledek než před rokem měla SuperStar 2018, sledovanost klesla oproti 1.dílu SuperStar o 70 000 diváků. Na televizi Nova se tak jedná o nejslabší výsledek pěvecké show v historii. Výsledek sledovanosti přinesl server Mediaguru.cz.

Co se týče televize Markíza, tak zde sledovanost dopadla o něco lépe, 1.díl The Voice 2019 sledovalo na Markíze 9,8 % diváků s podílem 24,7 %. 1.díl SuperStar 2018 přesně před rokem sledovalo 9,3 % a podielom 23,5 %.

Na Slovensku tedy Voice 2019 přinesl lehké zlepšení oproti loňské SuperStar 2018. Slovenské výsledky přinesl server Mediaboom.sk

Sponzorované odkazy:

Jak se vám líbíl včerejší premiérový díl? Souhlasíte s nízkou sledovaností na TV Nova? Napište nám do komentářů pod článek.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít