SupeStar 2020: Naznačil Leoš Mareš, že se jede podle scénáře? Diváci pátrají

Sponzorované odkazy

Je to již druhý den, kdy na internetu stále probíhají debaty televizních diváků ohledně nedělního vyřazovacího kola, které vyřadilo hned trojici velkých jmen.

Velká vlna negativní kritiky televizních diváků se snesla po vyřazení zpěváků, kteří nijak zvlášť píseň nepokazili, naopak v soutěži zůstali soutěžící, kterým se vystoupení v hotelu Imperiál příliš nepovedlo.

Sponzorované odkazy:

Diváci tak přemýšlí, jak je možné, že například soutěžící Marcel Bendig, který byl během svého vystoupení v bunkru nervózní a bolela ho hlava, okamžitě vypadl, a jiní soutěžící v pozdější fázi soutěže i přes svůj nepovedený výkon dále v soutěži setrvávají.

Na internetu probíhají velké diskuze diváků, které se snaží přijít na to, jak to ve skutečnosti je.

V diskuzní skupině o SuperStar, která ke dnešnímu dni čítá přes 6000 členů, diváci rozebírají závěrečnou větu porotce Leoše Mareše. Ten na závěr vystoupení Michala Chomy a Esther Lubadiky ve 12.díle SuperStar prohlásil:

,,,I pro nás to je nepříjemné. Michal byl kandidát na postup. Nešlo to zmáčknut,“

Jen dodejme, že porota Michalovi, který vypadl, řekla, že to byl on, kdo celé vystoupení držel. Porotkyně Monika Bagárová a Patricie Pagáčová po vyřazení Michala plakaly.

Sponzorované odkazy:

Diváci tak přemýšlí, zda porota má nebo nemá 100% rozhodovací pravomoc. Postupuje porota podle scénáře z produkce či nikoliv? Vyjádřete se v hlasování níže a projevte svůj názor na celou situaci.

[yop_poll id=“207″]

Foto: TV Markíza

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít