SuperStar: Kdo včera vypadl ze SuperStar 2018? (10.6.2018) Výsledky, kdo (ne)postoupil (VIDEO)

Sponzorované odkazy

superstar-kdo-vcera-vypadl Letošní SuperStar 2018 je v plném proudu. Letošní ročník je již pátou sérií česko-slovenské verze, která byla zahájena na konci února a potvrá až do června. Společně s dalšími a dalšími díly se začíná počet soutěžících letošní SuperStar 2018 snižovat čím dále více.

Pokud nemáte čas sledovat pátou sérii, a zajímá vás, kdo postoupil a kdo vypadl ze SuperStar včera nebo i před týdnem (popřípadě jak soutěžící byli vyřazování v posloupnosti), přinášíme vám výsledky jednotlivých kol. Výsledky jsou navíc aktualizované s každým následujícím dílem.

VIDEO: SuperStar – kdo vyhrál – 10.6.2018 – výsledky – Super Finále
Sponzorované odkazy

Úplně poslední finálové kolo pěvecké show SuperStar 2018 se nazýválo Super Finále, a bojovaly v něm poslední tři zpěvačky – Tereza Anna Mašková, Eliška Rusková a Karmen Pál-Baláž. Pokud vás zajímá, kdo vyhrál SuperStar 2018 a kdo se umístil na druhém a třetím místě, kompletní výsledky, kdo se stal vítězem SuperSar 2018 najdete ve videu zde.

VIDEO: SuperStar – kdo vypadl – 3.6.2018 – výsledky – 4.finále
Sponzorované odkazy

Předposlední čtvrté finálové kolo nabídlo poslední pětici soutěžících, která zpívala hned dvě písně. Jednu moderní a jednu starší. Jelikož v minulém třetím finálovém kole dostal Petr Borkovec žolíka, tak dnes již diváci rozhodovali o tom, kteří tři postoupí do velkého SuperFinále, a kteří dva vypadnou ze SuperStar a jejich sen stát se pátou česko-slovenskou SuperStar 2018 tak skončí. Pokud vás zajímá, kdo vypadl, přinášíme video.
Sponzorované odkazy

Sponzorované odkazy:

Slyšet jsme mohli celkem deset písní. Nejvíce se kolo vyvedlo opět Tereze Anně Maškové, Karmen Pál-Baláž a také Elišce Ruskové. Kluci značně pokulhávali za děvčaty. Projevilo se to i v diváckém SMS hlasování? Pokud vás zajímá, kdo vypadl te SuperStar v rámci 4.finálového kola s datem 3.6.2018, výsledky o tom, kdo vypadl a kdo postoupil v SuperStar 2018 najdete v samostatném článku zde.
Sponzorované odkazy

VIDEO: SuperStar – kdo vypadl – 27.5.2018 – výsledky – 3.finále
Sponzorované odkazy

Třetí finálový večer pěvecké show SuperStar 2018 byl ve stylu česko-slovenských hitů. Celkem jsme měli možnost slyšet šest pěveckých výkonů zpívaných česky a slovensky, po nichž následovaly duety. Nejlépe zazpívala opět Tereza Anna Mašková, která navíc svůj pěvecký výkon umocnila se svou konkurentkou Karmen Pál-Baláž v duetu Survivor od Destiny Child.

Kdo naopak sklidil největší kritiku za 3.finálové kolo, tak to byla Eliška Rusková z dívek a z chlapců Jakub Pružinský a Petr Borkovec, kterému porota vytýkala, že jde vidět, že už ho SuperStar 2018 nebaví. Projevilo se to na hlasování diváků? Pokud vás jak to celé dopadlo, přinášíme vám výsledky, kdo v SuperStar vypadl a kdo postoupil ze dne 27.5.2018 v následujícím videu.

Do dalšího kola postoupila opět bez problémů Tereza Anna Mašková a Kamen Pál Baláž. Kdo vypadl v SuperStar 2018 v rámci 3.finále ze dne 27.5. najdete v samostatném článku zde.

VIDEO: Kdo vypadl ze SuperStar (a kdo postoupil) – 2.finále – 20.5.2018 – výsledky

V pořadí druhé finálové kolo Superstar 2018 přineslo hity, které soutěžící zpívali pro své blízké. Ani v tomto druhém finálovém kole jsme se nedočkali žádného českého počinu, všichni zpívali anglicky. Celkově jsme viděli osm pěveckých vystoupení, z nichž do dalšího kola postoupilo pouze šest. V soutěži postoupila například Aneta Horňáková, která byla ještě před týdnem pasována na potenciálního dalšího vypadlíka. Do dalšího kola postoupil i Jakub Pružinský, kterému se vystoupení vůbec nepovedlo a jeho postoup byl tedy překvapující. Pokud vás zajímá, kdo vypadl a kdo postoupil v SuperStar 2018 v rámci 2.finálového kola s datem 20.5.2018, jména najdete ve videu ve článku zde.

Pokud se vám nechce dívat na video a zachovat si moment překvapení, tak čtěte dále. Ve včerejším díle totiž vypadl Bryan Gandola a dále také Adéla Kvitová. Porota ani u jednoho nepužila žolíka a celkový počet se tak zredukoval na číslo šest.

VIDEO: Kdo vypadl ze SuperStar (a kdo postoupil) – 1.finále – 13.5.2018 – výsledky

První finálové živé kolo přineslo desítku soutěžících, kteří postoupili ze dvou předcházejících semifinálových kol. V rámci prvního finálového kola zazněly hity světového měřítka, jako například Lady Gaga nebo Beyonce. Do dalšího kola postoupil například Bryan Gandola nebo také Jakub Pružinský. Nahnuté to měla například Adéla Kvitová, která byla v závěrečném vyřazovacím rozstřelu. Ten, kdo soutěž opustil a vypadl tak ze SuperStar 2018 byl například Richard Chovan. Jméno druhého soutěžícího, který vypadl se dozvíte v samostatném článku zde.

VIDEO: Kdo vypadl ze SuperStar – 2.semifinále – 6.5.2018 – výsledky

Druhé semifinálové kolo letošní SuperStar 2018 předvedlo deset pěveckých výkonů děvčat, které bojovaly o hlasy diváků a také o hlasy poroty. Jedna z desíti, která získala nejvíce hlasů od diváků postoupila do živých kol přímo. O zbylých čtyřech postupujících již rozhodovala porota, která se snažila vybrat takové dívky, které mají největší potenciál podat v následujících živých kolech co nejlepší výkony.

Televizní diváci rozhodli, že z prvního místa postoupí do prvního finálového kola SuperStar 2018 Tereza Anna Mašková. Ze show vypadla například Adéla Ferencová. Další čtyři postupující již vybrala porota, jejich jména najdete v samostatném článku ve videu zde.

Kdo vypadl ze SuperStar – 1.semifinále – 29.4.2018 – výsledky

V 1.semifinále, ve kterém bojovala o postup do živých přímých přenosů desístka soutěžíích, rozhodovala o osudu zpěváků porota a také i diváci. Nejvyšší počet hlasů od diváků dostal Jakub Pružinský, který tak automaticky postoupil do živých finálových kol.

Kdo naopak ze SuperStar vypadl byl například Tomáš Karlík nebo Kristián Revay. Kompletní výsledky 1.semifinále najdete v samostatném článku zde
.

Kdo vypadl ze SuperStar – 22.4.2018 – výsledky

Ve třetím vyřazovacím díle se z celkového počtu čtyřiceti soutěžících vyřadila polovina, která postoupila do semifinálových přímých přenosů. Celkem jsme tedy viděli vypadnout v tomto 9.díle SuperStar 2018 dvacet soutěžících. Mezi těmi nejznámějšími jmény jsou tito soutěžící:

1. Jasmína Tůmová

2. Michal Vasil

3. Tomáš Tran

4. Patrik Filip Koska

5. Martin Máslo

6. Roman Oravec

7. Mária Bikárová

8. Romana Cinová

9. Nikolas Bitkovskij

10. Ladislav Angyal

11. Patrik Němec

Kdo naopak postoupil do semifinálové TOP20 najdete v samostatném článku zde.

Kdo vypadl ze SuperStar – 15.4.2018 – výsledky

1. Juliana Hamranová

2. Denisa Cicerová

3. Martin Kapek

4. František Horváth

5. Adriana Habrdová


Seznam bude aktualizován o další vypadlíky opět po dalším vyřazovacím díle příští víkend.

Kdo vypadl ze SuperStar – 8.4.2018 – výsledky

V prvním vyřazovacím díle, který byl nazván Super Výběrem, z celkového počtu 120 soutěžících vypadla polovina, tedy šedesát z nich. Zde najdete hlavní jména vyřazených soutěžících letošní SuperStar 2018. Kdo vypadl včera v sedmém díle?

1. Denisa Čermáková – z koktání vyléčená dívka z Ostravy

2. Kristína Tomaščíková – hasička se sádrou na ruce

3. Ondřej Bábor – přítel Míšy Noskové, soutěžící z dřívější řady Česko Hledá SuperStar

4. Tomáš Křížka – bratr Daniela Křížky, soutěžícího předchozí série SuperStar 2015

5. Marcela Rezková – exotická soutěžící, do které se zamilovala většina poroty během castingového kola

6. Jakub Stránský – soutěžící s kytarou, který jen tak tak postoupil z castingu

7. Valeria Polčová – soutěžící z Malty

8. Bibi Hall – soutěžící z Kalifornie

9. Terezia Ridzoňová – vyléčená soutěžící z anorexie

10. Pavel Dostál – vyléčený soutěžící ze závislosti na hazardu

11. Eliška Trtíková – soutěžící, která bojovala s Benem na castingu v karate

12. Mariia Boichenko – česko-ruská Lana Del Ray

13. Doris Martinez – lesbická soutěžící, která žila na ulici

14. Michal Tvrdý – showman z castingu

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít