SuperStar 2020: Kdo vyhrál? TOTO je VÍTĚZ! Výsledky, kdo vyhrál SuperStar – 31.5.2020 – SuperFinále (VIDEO)

Sponzorované odkazy

SuperStar-2020-Kdo-vyhral-toto-je-vitez-vysledky-kdo-vyhral-superstar-31-5-2020-superfinale-super-finale-3

Dnes je den D.

Po necelých čtyřech měsících končí SuperStar 2020. Kdo je vítěz?

Do SuperFinále se dostala pětice soutěžících, mezi kterými byli Dominika Lukešová, Martin Schreiner, Diana Kovaľová, Barbora Piešová a Giovanni Ricci.

Sponzorované odkazy:

Hned na úvod jsme mohli zaregistrovat, že Monika Bagárová v porotě v rámci Super Finále nechyběla, nýbrž ji produkce přenášela skrz živý stream z jejího domu, kde tuto chvíli dohlíží na svou nově narozenou dcerku Rumiu.

1.kolo: mezinárodní hity

Sponzorované odkazy:

V prvním kole odzpívala pětice soutěžících své první písně. Největším překvapením byla dle poroty Dominika Lukešová, která zpívala píseň z filmu Jamese Bonda.

Naopak porota příliš nepochválila favoritku Dianu Kovaľovou, která zpívala píseň od Adele. Rovněž také porota příliš nevyzdvihla i vystoupení Martina Schreinera, který zpíval píseň z filmu Titanic.

2.kolo: české a slovenské písně

Sponzorované odkazy:

Druhé kolo již nabízelo pouze české a slovenské písně. Oproti prvnímu kolu soutěžící spíše zakopávali než zářili. Nejvíce pozitivních ohlasů ze strany poroty dostala Barbora Piešová, která zpívala píseň od Richarda Mullera.

Sponzorované odkazy:

Už podruhé za sebou porota opět nepochválila favoritku soutěže Dianu Kovaľovou, která zpívala slovenskou píseň Voda, čo ma drží nad vodou.

České a slovenské kolo, které mělo diváka spíše potěšit, tak kvůli špatně zvoleným písním spíše zklamalo.

Výsledky: 1. vyřazování

Sponzorované odkazy:

Po dvou kolech bylo zastaveno hlasování a dva soutěžící s nejmenším počtem SMS hlasů byli vyřazeni. Celkem dorazilo dle poroty přes půl miliónů SMS hlasů, což vrací show zpětně do dob, kdy byla tato pěvecká show na výslunní.

Jak to tedy dopadlo?

Prvním vyřazeným soutěžícím, který skončil na 5.mistě, se stal Giovanni Ricci. Na čtvrtém místě skončila Dominika Lukešová.

Do užšího výběru nakonec postoupila Diana Kovaľová, Martin Schreiner a Barbora Piešová.

3.kolo – TOP 3 zpívá své nejvydařenější písně

Sponzorované odkazy:

V závěrečné fázi Super Finále již zbývající trojice odzpívala své nejlepší písně, které předvedli v celé soutěži. Nejvíce kladných hodnocení zde získali Martin Schreiner a Barbora Piešová, která celé Grand Finále uzavírala.

Po odzpívání posledních třech písní se již přešlo na konečné výsledky, ve kterých jsme se dozvěděli, kdo vyhrál SuperStar 2020.

KONEČNÉ VIDEO-VÝSLEDKY: Kdo vyhrál SuperStar 2020 a je VÍTĚZ SUPERSTAR (31.5.2020)

Sponzorované odkazy:

Kdo nakonec celou šestou sérii Česko Slovenské SuperStar 2020 vyhrál? Na třetím místě skončil Martin Schreiner. Na druhém místě se umístila buď Barbora Piešová nebo Diana Kovaľová….Výsledky zbylých dvou děvčat najdete ve videu zde.

Sponzorované odkazy:

Foto: TV Nova

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít