SuperStar 2020: Místo zastupování lidu se lid otočil proti zástupci. Patricie Pagáčová čelí obrovské kritice diváků

Sponzorované odkazy

superstar-2020-porota-patricie-pagacova

Úvodní první epizoda SuperStar 2020 je za námi a již nyní je možné zaznamenat první ohlasy televizních diváků.

Dva zajímavé paradoxy se objevily po odvysílání prvního dílu ve spojitosti s jednou z porotkyň, a to s Patricii Pagáčovou.

Jak jsme již psali před pár týdny, televize Nova a Markíza vysvětlily, proč byla do poroty pěvecké show zařazena herečka. Patricie měla za úkol zastupovat „prostý lid“ v porotě. A zde začíná první paradox.

Patricie měla za úkol hodnotit soutěžící nikoliv dle zpěvu, ale dle jejich vyzařování a charizma.

A právě tato skutečnost přispěla k obrovské vlně kritiky televizních diváků, jelikož se Patricie nezaměřuje ve svém hodnocení příliš na zpěv, ale zkrátka na to ,,jaký člověk je,“

Patricie je navíc herečka, takže gesta, mimika a občasná póza je zkrátka její povolání. I to přispělo k negativnímu obrazu televizních diváků na tuto porotkyni. Diváci zkrátka nejsou zvyklí v hudební show na „herecké masky“.

Novinka v letošní SuperStar 2020 s názvem „Hlas lidu“ tedy příliš u diváků nezafungovala a měla opačný efekt.

Sponzorované odkazy:

Kdo by to byl řekl ještě před začátkem celé show, že místo zastupování českého a slovenského lidu bude porotce čelit naopak rozhněvaným davům.

Druhým paradoxem je, že se již potřetí v řadě setkáváme takřka se stejným průběhem vlny negativních ohlasů diváků jako v předchozích dvou letech.

V roce 2018 to byla Katarína Knechtová v páté SuperStar, loni to byla zase Jana Kirchner v The Voice Česko Slovensko. Letos to je tedy (divácky řečeno) zkrátka „Pagačka“.

Pokud by Patricie v porotě letos nebyla, odnesla by to Monika Bagárová? Těžko říct.

Co si myslíte o celé situaci? Napište nám svůj názor do komentářového prostoru pod článkem. Zahlasovat můžete také v anketě níže.

[yop_poll id=“78″]

Na našem webu probíhá také známkování jednotlivých porotců, které můžete najít zde.

Foto: TV Nova

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít