SuperStar 2018: Známe částku, za kolik Leoš Mareš přijal nabídku

Sponzorované odkazy

Pěvecká show SuperStar 2018 dlouhou dobu byla bez moderátorů. Jako první byla zveřejněna za slovenskou stranu jen týden před začátkem celé show Jasmína Alagič. Pár dní před začátkem 1.dílu na Nově následně bylo odhaleno i jméno české části moderátorské dvojice. Za Českou republiku bude moderovat pátý ročník Leoš Mareš.

Podle dostupných informací jako první nabídla TV Nova a Markíza letošní ročník Martinu „Pyco“ Rauchovi a Adéla Vinczeové (oba ovšem nabídku odmítli). Televize Nova tak musela sáhnout po silném jménu a rozhodla se proto oslovit veterána SuperStar Leoše Mareše, ten ovšem show nemoderoval už 7 let. Ačkoliv nikdy Leoš o SuperStar nemluvil ve zlém, je možné, že je tato show stejně jako pro Adélu Vinczeovo krok zpátky.

Nakonec se vše ovšem podařilo a Leoš Mareš přeci jenom v SuperStar 2018 bude. Pokud vás zajímá, kolik si za celou show vzal, tak vězte, že to není malá částka. Podle serveru Blesk.cz si Leoš Mareš vydělá za SuperStar 2018 4 000 000 českých korun (slovy čtyři milióny).

Zajímavost: Leoš Mareš se minulý měsíc oženil. Celá jeho svatba stála paradoxně stejně jako jeho honorář za Česko Slovenskou SuperStar. Tento jeden sváteční den stál Leoše 4 mil. českých korun.

Příjde vám tato částka přemrštěná nebo adekvátní? Napište nám svůj názor do komenářů pod článek.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít