SuperStar 2018 zná svého moderátora. Bude to Leoš Mareš!

Sponzorované odkazy

Je konečně rozhodnuto! V uplynulých dnech probíhalo hlasování na našem webu ohledně volby české části moderátorské dvojice, ve kterém jste volili ze šesti potencionálních mužů – moderátorů.

Na výběr byl Ondřej Brzobohatý, Leoš Mareš, David Gránský, Vojta Dyk, Jakub Prachař a Milan Peroutka. Výsledky mluvily jasně. Ze všeho nejvíce jste si přáli Jakuba Prachaře, kterého pouze o jeden hlas dobíhal ve vašem hlasování Leoš Mareš. A právě druhý zmíněný se stane oficiální moderátorem letošního pátého ročníku Česko Slovenské SuperStar 2018!

Televize Nova dnes v rannních hodinách potvrdila, že slovenskou moderátorku Jasmínu Alagič doplní za Česko právě Leoš Mareš. Následně se zpráva objevila i na slovenském serveru Mediaboom.sk.

Leoš Mareš se tak vrací do SuperStar po více jak sedmi letech. Naposledy moderoval SuperStar v roce 2011. Leoš bude moderovat až přímé přenosy letošního páté ročníku. V show se tedy objeví až v druhé části. Castinogými díly nás bude doprovázet slovenská modelka Jasmína.

Jak jse s volbou Leoše spokojeni? Napište nám do komentářů pod článek.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít