SuperStar 2018 živě: Kde sledovat živý online stream (přímý přenos na webu)?

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 - 3.díl online živě 13.9.2015

Foto: Dollar Photo Club

SuperStar 2018 se na našich obrazovkách usadila již několik týdnů, bude to přesně měsíc, co Česko a Slovensko hledají novou hvězdu pro pátý ročník této popularní soutěže.

Vůbec poprvé v historii se tato show vysílá v odlišných dnech v Česku a na Slovensku. Sobotní večery patří televizi Nova, nedělní zase slovenským bratrům na televizi Markíza. Né vždy to tak ovšem bude, od přímých přenosů, tedy živých finálových kol se SuperStar 2018 usadí v obou krajinách opět na nedělní večery.

Spousta z vás se ptá, jak je možné sledovat letošní pátý ročník Česko Slovenské SuperStar 2018 živě na internetu. Někteří totiž neradi sledují pořady v televizi, ale dávají přednost sledování dílů ve svém počítači, notebooku či telefonu. Pokud je toto váš případ, přinášíme vám odkazy, kde můžete sledovat letošní SuperStar 2018 živě na webu.

SuperStar 2018 živě na území České republiky

Pokud chcete sledovat televizi Nova živě a jste na území České republiky, pak jedinou legální cestou je sledování prostřednictvím video portálu Voyo.cz. Přejděte do sekce ŽIVĚ zde a vyberte živý online stream hlavního kanálu televize Nova zde. Předplatné na měsíc stojí 159 Kč. Službu je možné vyzkoušet na 7 dní zdarma.

SuperStar 2018 naživo na území Slovenské republiky

Pokud jste ze Slovenské republiky a hledáte živý televizní online stream, pak pokračujte na slovenskou verzi serveru Voyo.sk do sekce přímého přenosu zde. Na výběr máte opět několik slovenských programů ze skupiny TV Markíza, vyberte tedy ten hlavní – samotnou televizi Markíza a klikněte na přehrát.

Stejně jako v Česku i zde je sledování zpoplatněno měsíční částkou, která dělá 5,99€.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít