SuperStar 2018: Výsledky Popularity Poll – chlapci. Kdo je v tuto chvíli na špici?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vysledky-popularity-poll-2-semifinale Jelikož se v minulých dvou týdnech rozdělili soutěžící na chlapce a dívky a byli to právě chlapci, kteří soutěžili jako první, týdenní prostor mezi semifinálovými koly jsme využili opět k hlasování Popularity Poll, ve kterém jste mohli vybírat svého favorita z chlapeckého osazenstva.

Nyní je tedy čas se podívat na výsledky. Kdo z kluků je v tuto chvíli na špici ve svém chlapeckém kruhu? A kdo naopak musí zabrat, jelikož je z chlapců u diváků nejslabší? Přinášíme vám výsledky Popularity Poll.

Hlasování bylo skryté, průběžné výsledky tedy nebylo možné vidět, aby nebyli hlasující ovlivněni. Hlasovat se mohlo opět pouze jednou, ale pro libovolný počet soutěžících. Všechny podvodné hlasy, nebo pokusy o ně, byly filtrovány. Celkem přišlo do hlasování kolem jednoho tisíce hlasů.

Výsledky Popularity Poll – kluci – 10.5.2018

1. Jakub Pružinský – 31.9 %
—————————
2. Petr Borkovec – 23.8 %
3. Richard Chovan – 17.2 %
4. Dominik Gerda – 15.3 %
5. Bryan Gandola – 11.8 %

Pokud by to v tuto chvíli záleželo na divácích, tak by ze soutěže vyřadili z kluků filipínce Bryana Gandolu. Kdo je v tuto chvíli z kluků nejsilnější je Jakub Pružinský.

Na našem webu už i nyní probíhá další hlasování, nyní vybíráte ty nejlepší z nejlepších v rámci finálové TOP10. Pokud jste ještě nehlasovali, můžete tak učinit zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít