SuperStar 2018 – Kdo vyhrál? Výsledky

Sponzorované odkazy

superstar-2018-kdo-vyhral-5-dil-vysledky Aktuálně: Kdo vyhrál SuperStar 2018? Výsledky, kdo je celkový vítěz SuperStar 2018. Výsledky zde.
Sponzorované odkazy:

Tento týden jste mohli na našem webu hlasovat o tom, kdo z postupující devítky soutěžících, které nám televize Nova a Markíza ukázala v páté epizodě SuperStar 2018 se vám líbil nejvíce. Musíme opět velmi pochválit všechny hlasující čtenáře a diváky. Velmi děkujeme opět za projevený zájem, nyní se pojďme podvat, jak to tedy celé dopadlo. Jedná se o jediné hlasování na internetu, které zohledňuje všechny postupujcí soutěžící, které nám TV Nova a Markíza ukazují v TV.

Výsledky obsahují hlasy sečtené jak z tohoto webu, tak také z hlasování na facebooku ihned po odvysílání daných vystoupení. Hlasy se sčítají, proto se může stát, že soutěžící, který vedl na webu, může skončit v konečných výsledcích na nižších pozicích, jelikož na facebooku se divákům například tolik nelíbil jako divákům tady na webu (může se to stát i naopak samozřejmě). Od živých přímých kol se bude hlasovat už pouze zde na webu.

Výsledky hlasování ankety Popularity Poll – 5.dl – 24-25.3.2018

1. Adéla Ferencová – 632 bodů
2. Barbora Blažková – 463 bodů
3. Zuzana Chalupová – 415 bodů
4. Matej Bartko – 239 bodů
5. Juliana Hamranová – 184 bodů
6. Lucie Koutníková 158 bodů
7. Andrea Hauer 78 bodů
8. Aneta Horňáková – 52 bodů
9. Bibi Hall – 45 bodů

Jak můžeme vidět nejvíce se Česko Slovensku líbila v 5.díle Adéla Ferencová. Na druhém místě se umístila Barbora Blažková a na třetím Zuzana Chalupová. Kdo naopak získal nejmenší podporu od diváků byla Bibi Hall z Kalifornie.

Sponzorované odkazy:

Jste spokojeni s výsledky?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít