SuperStar 2018 vítěz: Kdo vyhrál SuperStar 2018 na webu? Výsledky Popularity Poll

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vitez-vysledky-kdo-vyhral-superstar-2018 Celý týden jste mohli úplně naposledy hlasovat na našem webu o tom, koho ze zbývající trojice letošní SuperStar 2018 chcete jako vítěze. Jedná se o úplně poslední hlasování, které zaznamenalo rekordní počet příchozích hlasů.

Hlasování Popularity Poll běží na tomto webu vždy každý týden, a to vždy nanovo. Díky tomu můžeme vidět, jak se sympatie diváků k jednotlivým soutěžícím v průběhu reálného času mění (všechny výsledky uplynulých finálových kol najdete ve článku zde).

Nyní je tedy čas podívat se na úplně poslední výsledky hlasování Popualrity Poll, ve kterém jste volili vítěze SuperStar 2018. Do tajného hlasování, ve kterém nově příchozí hlasující nevidí, nemá tedy možnost být ovlivněný průběžnými výsledky, dorazilo rekordní počet hlasů. Celkem hlasovalo do závěrečné ankety Popularity Poll skoro šest tisíc diváků.
Sponzorované odkazy:

Kdo vyhrál SuperStar 2018 vítěz na webu – 10.6.2018 – Výsledky Popularity Poll

1. Tereza Anna Mašková – 51,5%
2. Karmen Pál-Baláž – 29,2%
3. Eliška Rusková – 19,3%

Sponzorované odkazy:

Celkem hlasovalo 5 611 diváků. Pokud by to záleželo pouze na nich v tuto chvíli, tak vítězem SuperStar 2018 je Tereza Anna Mašková.

Dopadne to tak i dnes večer? To uvidíme už ve 20:20, kdy startuje poslední přímý přenos.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít