SuperStar 2018: Víme, jak to dopadne s hvězdou 1.dílu Denisou Čermákovou

Sponzorované odkazy

denisa-cermakova-superStar-2018 Denisa Čermáková je jedna z velkých favoritek letošní páté série česko-slovenské SuperStar 2018. Soutěžící, pocházející z Ostravska, která i přes svůj velký hendikep dorazila na casting za účelem stát se novou pěveckou hvězdou Česko-Slovenska, postoupila do dalšího kola a stala se hlavní tváří úvodního prvního dílu páté série.

Po odvysílání prvního dílu SuperStar 2018 získala Denisa v hlasování Popularity Poll první místo u televizních diváků a stala se tak velkým favoritem na celkové vítězství v této show. Pokud vás zajímá, jak Denisa dále v soutěži postupovala, tak čtěte dále, pokud si ovšem nechcete kazit zážitek ze sledování letošní páté série, pak následující odstavce přeskočte a nečtěte dále.

Denisa Čermáková bohužel ve fázi SuperVýběry neprojde dále a bude bohužel porotou vyřazena. I přes to vše si ovšem tato soutěžící zaslouží velký respekt a úctu za to, co dokázala. Soutěžící se dostala do zpráv několikak velkých serverů, pričemž ten největší byl server iDnes.cz.

denisa-cermakova-superstar-vysledky

Sponzorované odkazy:

Pokud vás zajímá, jak budou SuperSVýběry probíhat, pokračujte do článku zde.

[wpdevart_poll id=“55″ theme=“1″]

Video Denisy v SuperStar najdete zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít