SuperStar 2018: V sobotu poslední castingový díl, co se bude dít dále?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-super-vybery Letošní SuperStar 2018 čeká v sobotu a v neděli vůbec poslední castingový díl. Celkově tak bude završen šesti dílný castingový proces, ve kterém postoupilo 120 nadějných zpěváků a zpěvaček. Co se bude dít dále? Pokud vás zajímají podrobnosti o tom, na co se můžeme těšit po castingových dílech, pak vám přinášíme aktuální informace.

7.díl SuperStar 2018 – 7.4.2018 na TV Nova, 8.4.2018 na TV Markíza

Jak již bylo řečeno v úvodu, celkově postoupilo do další fáze z několik tisíc přihlášených pouze 120 nejlepších. Další fáze se jmenuje Super Výběr. Těchto 120 soutěžících projde pořádným sýtem. Všichni tito zpěváci dorazí do pražských Libčic, kde se jen za jeden den zredukuje počet soutěžících na polovinu! Po prvním dni tak zůstane v soutěži jen 60 nejlepších. Tito postupující zde přečkají noc. Ti co vypadli jedou domů. Poprvé zde také uvidíme novou moderátorku Jasmínu Alagič.

superstar-2018-libcice

Foto: SuperStar 2018 v pražských Libčicích

8.díl SuperStar 2018 – 14.4.2018 na TV Nova, 15.4.2018 na TV Markíza

Pouze šedesát, kteří přečkali noc v pražských Libčicích se přesune do kouzelného zámku Dobříš, kde budou tito soutěžící zpívat s živou kapelou. Zpívat se budou i duety, ve kterých budou soutěžící rozděleni do dvojic. Stejně jako první Super Výběr, tak i ten druhý bude moderovat Jasmína Alagič.

superstar-2018-dobris-zamek

Kolik soutěžících SuperStar 2018 bude v přímých přenosech?

Ze Super Výběru bude ze 120 soutěžících vybrána dvacítka semifinalistů, deset dívek a desek chlapců, kteří postoupí do semifinálových přímých přenosů. Ještě před přímými přenosy nás bude čekat speciální díl s názvem Dlouhá cesta, ve kterém nám porota tuto semifinálovou dvacítku bude postupně odhalovat.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít