SuperStar 2018: Uchazeči o pátou sérii jsou rozhořčeni, nikdo se jim neozývá

Sponzorované odkazy

Pomalu ale jistě se blíží castingy na Česko Slovenskou SuperStar 2018, které startují již za 14 dní. Ačkoliv by se mohlo zdát, že uchazeči, kteří vyplnili přihlášku na oficiálních stránkách televize Nova a Markíza v tuto chvíli pečlivě trénují na velký den D, není to tak. Většina z uchazečů, kteří by se rádi stali pátou ČeskouSlovenskou SuperStar, žije v těchto dnech ve velké nejistotě. Proč? Nikdo se jim totiž neozývá.

Je to skoro již měsíc, co byl spuštěn nábor nových soutěžících, ale i přesto ještě spousta soutěžících nezískala po odeslání přihlášky informaci od produkce, zda se tedy mají dostavit osobně na jeden z castingů, jež startují od 11.11.2017.

Před třemi týdny jsme přidali zde na web anketu, ve které jste mohli monitorovat, jak se mění poměr uchazečů, kterým se produkce ozvala, a kterým zatím ne. Čísla mluví jasně. Ke dnešnímu dni 93% hlasujících stále nezískala žádnou odpověď, a to máme pouze 14 dní do startu prvních castingů. Někteří čekají na odpověď dokonce skoro měsíc.

Televize Nova a Markíza se zatím k celé situaci nevyjadřují. Nezbývá tedy nic jiného než potrénovat místo hlasivek trpělivost a ještě vyčkat.

[wpdevart_poll id=“1″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít