Kde najdete oficiální web SuperStar 2018 s videi a díly online ke sledování?

Sponzorované odkazy

Jen pár dní před startem v pořadí páté série Česko Slovenské SuperStar 2018, televize Nova spustila konečně své oficiální webové stránky zaměřené na tuto pěveckou show.

Ačkoliv byl nový ročník vyhlášen již v minulém roce a castingová kola probíhala na podzim, televize Nova si s oficiálními webovými stránkami počkala až takřka do začátku svého vysílání.

Televize Markíza oproti tomu postupoovala jinak. Svůj oficiální web na adrese superstar.markiza.sk běží takřka nepřetržitě s patřičnými aktualizacemi po celý rok. Televize Nova využívala k novinkám ze světa aktuální SuperStar 2018 až do dnešního dne hlavně své tématické servery TN.cz a Prásk.cz.

Oficiální web pro Českou republiku k SuperStar 2018

Nyní tedy již můžeme vidět oficiální web české verze SuperStar 2018 v ostrém provozu. Televize Nova jej spustila na adrese www.superstar2018.nova.cz. Co na nich nalezneme?

V tuto chvíli jsou k vidění pouze kategorie Novinky. Videa a informace o moderátoské dvojici a porotě letošní páté série. Po odvysílání 1.dílu v sobotu 24.2.2018 bude v navigační liště rovněž doplněna záložka Díly (epizody) online ke sledování.

Kromě oficiálního webu využívá televize Nova rovněž sociální média, a to Facebook a Instagram. Oba najdete na adrese facebook.com/superstartv2018 a instagram.com/superstartv2018/.

Oficiální web pro Slovenskou republiku k SuperStar 2018

Televize Markíza svůj oficiální slovenský web pro letošní pátý ročník SuperStar 2018 provozuje na adrese superstar.markiza.sk.

Sponzorované odkazy:

Televize Markíza na svém webu nabízí podobnou nabídku jako televize Nova, a to sekce Novinky, Porota a Moderátoři. Stejně jako Nova i TV Markíza zveřejní na svém webu sekci Epizody online ke sledování, a to den po televizi Nova, tedy v neděli 25.2.2018. Pokud se k vám ještě tato informace nedonesla, tak vůbec poprvé bude televize Nova a Markíza vysílat svou SuperStar 2018 v odlišných dnech.

Co se týče sociáních médii, tak v případě Facebooku a instagramu, tak ty jsou využívány na stejných adresách jaké používá TV Nova.

Který web se vám líbí více? Ten český nebo slovenský? Napište nám svůj názor do komentářů pod článek.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít