SuperStar 2018: Tito soutěžící budou mít na castingu přednost a půjdou první

Sponzorované odkazy

Televize Nova a Markíza už v sobotu uspořádají vůbec první casting na letošní SuperStar 2018, a to v Ostravě. Místo zatím není známo (konkrétní budova), předpokládá se ovšem, že oznámení konkrétní adresy bude ze strany televizí během několika příštích dní.

Jak už bývá zvykem, nic se nesmí nechat náhodě, a proto se televize Nova a Markíza snaží o to, aby byla pátá série Česko Slovenské SuperStar ještě lepší než předcházející čtyři série. Kromě klasického veřejného přihlašování televize pořádá tkz. direct casting, přes který oslovuje uchazeče napřímo.

,, Obvoláváme a kontaktujeme vytipované umělecké školy, hudební či umělecké spolky a nabízíme možnost zaregistrovat se do castingu přímo přes nás. Takto přihlášení účastníci budou mít časovou přednost na samotném pěveckém castingu a porota o nich bude dopředu vědět.

Momentálně oslovujeme nadané zpěváky a zpěvačky se kterými se sejdeme, vyplníme dotazník a podepíšeme svolení v účasti v soutěži a samozřejmě s natáčením. Dále se dotyčný dostaví na casting v Brně, Ostravě a Praze (popřípadě také na Slovensku), kde již bude evidovaný jako talentovaný a předvybraný.

Bude mít rychlejší a přednostní odbavení na castingu a řekněme již vyšší předpoklad k postupu do dalšího kola. Momentálně tedy organizujeme schůzky s talentovanými lidmi, kteří by měli zájem, kde si řekneme ještě o něco více podrobností k soutěži i castingům samotným,“

V reálu to tedy bude fungovat tak, že ti zkušenější a lepší zpěváci budou mít na castingu jakési privilegium, díky kterému nebudou muset na jednom z castingu čekat. Casting tedy pro ně bude spíše „formalita“ a bude sloužit především k pořízení video výstupů, které půjdou do televizního vysílání v roce 2018.

Sponzorované odkazy:

Jste jedním z těch, které TV Nova a Markíza oslovila přímo? Napište nám!

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít