SuperStar 2018: První fotografie poroty za stolem (FOTO)

Sponzorované odkazy

Pátá řada pěvecké show SuperStar 2018 se pomalu ale jistě blíží na televizní obrazovky. Již za pár týdnů nás čeká vůbec 1.díl, který nabídne ty nejzajímavější zpěváky a zpěvačky křížem krážem po celém Česko Slovensku.

Show se vrací po více jak třech letech. Naposledy jsme mohli vidět SuperStar v roce 2015. Televize Nova a Markíza se rozhodla znovu oživit tuto show, avšak s patřičnými změnami, a to podle vzoru německé verze. Obměnou prošla i porota, která vyměnila hned tři ze čtyř porotců z roku 2015. Jediný, kdo zůstal věrny takřka od první série této show je Pavel Habera.

Porota stihla již natočit i své první společné video pro veřejnost, které umístil na svůj instagram účet Pavel Habera. Ben Cristovao, nejmladší z porotců, rovněž nezahálel a na svůj účet na instagramu umístil jako první fotografii, na které můžeme vidět porotu v plné parádě během rozhodování o osudu soutěžících.

Na Fotografii se můžete podívat zde:

Jak se vám nová porota SuperStar 2018 líbí?

Foto: Instagram Bena Cristovao

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít