SuperStar 2018 – Přehled všech soutěžících z 5.dílu (24-25.3.2018)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-soutezici-5-dil-prehled 5.díl SuperStar 2018 byl předposledním castingovým dílem této série. Příští týden nás čeká už pouze jeden díl konkurzů, které probíhaly na podzim minulého roku v Ćesku a na Slovensku.

Celkově postoupila do dalšího kola další devítka soutěžícíh. Pomalu ale jistě se nám tak začíná plnit závěrečná sestava soutěžících, kteří se utkají „v divadle“, tedy uzším výběru, který televize Nova a Markíza nazvaly jako „SuperVýběry“. Do tohoto uzšího výběrového kola postoupila z 5.dílu například soutěžící s extravagančním účesem či soutěžící, která se bála před porotu postavit kvůli své nadváhy. Pokud jste tento 5.díl neviděli, můžete se na něj podívat online na webu zde.

Pokud nemáte čas díly sledovat, přinášíme vám rychlý přehled, ve kterém uvidíte všechny postupující, kterým řekla porota v pátém díle své ano.

Postupující devítka soutěžících SuperStar 2018 ve 5.díle – 24-25.3.2018

Matej Bartko
Juliana Hamranová
Lucie Koutníková
Bibi Hall
Zuzana Chalupová
Barbora Blažková
Andrea Hauer
Adéla Ferencová
Aneta Horňáková

Již zítra spoustíme opět hlasování Popularity Poll, ve kterém budete moci hlasovat o nejlepším zpěvákovi / zpěvačce 5.dílu SuperStar 2018. Výsledky předchozích dílů můžete vidět v této sekci.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít