SuperStar 2018: Přehled všech postupujících soutěžících 2.dílu

Sponzorované odkazy

Máme za sebou další, tentorkát 2.díl Česko Slovenské SuperStar 2018 v Česku (vysílaný v sobotu 3.3.2018) a na Slovensku (vysílaný v neděli 4.3.2018). Viděli jsme opět další adepty na titul největší Česko Slovenské SuperStar pro rok 2018.

Celkem nám televize Nova a Markíza ukázala kolem patnácti zpěváků a zpěvaček z celého Česko Slovenska. Do dalšího kola, tedy do uzšího výběru ovšem postoupilo jen pár z nich. Pokud jste nestíhali během sledování 2.dílu napočítat, kolik z nich postoupilo do dalšího kola, přinášíme soupis všech zpěváků a zpěvaček, kterým porota řekla své ANO.

Postupujcí soutěžící z 2.dílu SuperStar 2018 – 3.- 4.3.2018

1. Martin Kapek
2. Petr Borkovec
3. Jakub Stránský
4. Eliška Rusková
5. Dominik Gerda
6. Doris Martinez
7. Julia Masnicová
8. Elizabeth Panzo
9. Tomáš Karlík

Jak můžeme vidět, do dalšího kola postoupilo celkem 9 soutěžících. V minulém 1.díle postoupilo 12 adeptů, celkem tedy máme ve hře již 21 potenciální adeptů na živá finálová kola.

Pokud se chcete na soutěžící podívat, vyberete jedno z jmen v seznamu výše, po přesunu na jejich profil najdete video z vystoupení daného soutěžícího. Pokud se chete podívat na celý 2.díl SuperStar 2018 online na webu, pokračujte zde pro Českou repubiku, a zde pro Slovenskou republiku.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít