SuperStar 2018: Poslední osmička z tisíců přihlášených. Kdo vede nad ostatními? Hlasování

Sponzorované odkazy

superstar-2018-popularity-poll-hlasovani-top8 Několik tisíc potenciálních zpěváků a zpěvaček ze všech různých koutů Česka a Slovenska se přihlásilo do pěvecké show SuperStar 2018, aby zkusilo své štěstí a stalo se tak v pořadí pátou Česko Slovenskou SuperStar.

V neděli jsme měli možnost vidět poprvé smíšenou desítku finalistů. Po napínavém vyřazování se desítka snížila na osmičku. Nyní máme tedy ve hře posledních osm statečných. Jak to dopadne dále? To je opět už jen na vás.

Zahajujeme opět hlasování Populairty Poll. Jelikož hlasování běží již od února na našem webu, a to týden co týden, není tedy třeba nijak zvlášť toto ojedinělé hlasování na Česko Slovenském trhu představovat.

Vybírejte opět toho nejlepšího, výsledky budou opět v neděli. Hlasovat můžete pro libovolný počet soutěžících, avšak pouze jednou. Jakékoliv podvodné hlasy budou zachyceny a uživatel zamítnut do konce celé SuperStar 2018.

Pokud jste neměli možnost vidět nedělní 1.finálový večer nebo si chcete jednotlivé výkony připomenout, můžete tak učinit zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít