SuperStar 2018: Podívejte se, kolika uchazečům se již ozvala produkce

Sponzorované odkazy


Jsou to již více jak dva týdny, co televize Nova a televize Markíza zveřejnila výzvu na svých oficiálních webových stránkách ohledně zahájení výběrového řízení na pátý ročník Česko Slovenské SuperStar 2018.

V nedělním článku jsme zveřejnili termíny castingů SuperStar 2018, na které budou pozváni uchazeči, jež vyplnili na oficiálním webu Novy a Markízy dotazníkový formulář. Pokud máte zájem se stát novou pěveckou hvězdou, můžete tak stále učinit. Podrobný návod, jak se přihlásit do SuperStar 2018 najdete rovněž na našem webu.

Takřka od zahájení výzvy oběma televizemi přichází k nám do redakce neustále otázky jednotlivých uchazečů týkajících se jejich výběru. Abychom trochu pomohli všem pěveckým nadšencům, přikládáme do tohoto článku anketu, ve které můžete vidět, kolika lidem se již produkce ozvala a kolik žadatelů stále čeká. Pokud jste jedním z těchto dvou skupin, zahlasujte rovněž. Pomůžete tím zmírnit napětí mezi soutěžícími, kteří stále vyčkávají, zda se dočkají či nikoliv.

TIP: Pokud se vám ještě produkce neozvala, zaklikněte v anketě volbu ,,Zatím se mi produkce neozvala,“. Jakmile se Vám produkce ozve, prosím, změňte následně volbu na ,,Produkce se mi již ozvala,“. Díky tomu můžeme vidět, jak se počet uchazečů, kterým se produkce letošní SuperStar 2018 ozvala, den ode dne mění.

[wpdevart_poll id=“1″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít