SuperStar 2018: Vítěz? Výsledky, kdo vyhrál SuperStar zde

Sponzorované odkazy

Aktuálně: Pokud vás zajímá, kdo vyhrál SuperStar 2018 a kdo se tak stal celkovým vítězem SuperStar, výsledky hlasování zde.
Sponzorované odkazy:

Máme za sebou další, tentorkát 3.díl Česko Slovenské SuperStar 2018 v Česku (vysílaný v sobotu 10.3.2018) a na Slovensku (vysílaný v neděli 11.3.2018). Viděli jsme opět další adepty na titul největší Česko Slovenské SuperStar pro rok 2018.

Celkem nám televize Nova a Markíza ukázala opět kolem patnácti zpěváků a zpěvaček z celého Česko Slovenska. Do dalšího kola, tedy do uzšího výběru ovšem postoupilo jen pár z nich. Pokud jste nestíhali během sledování 3.dílu napočítat, kolik z nich postoupilo do dalšího kola, přinášíme soupis všech zpěváků a zpěvaček, kterým porota řekla své ANO.

Postupujcí soutěžící z 3.dílu SuperStar 2018 – 10.- 11.3.2018

Ladislav Angyal
Michal Vasil
Michal Tvrdý
Mariia Boichenko
Tomáš Tran
Valeria Polčová
Ondřej Bábor
Klára Císařová
Karmen Pál-Baláž
Viktorie Černíková

Jak můžeme vidět, do dalšího kola postoupilo celkem 10 soutěžících. V minulých dvou dílech postoupilo celkem 21 potenciálních adeptů na živá finálová kola. Celkem tedy máme v soutěži již 32 soutěžících.

Sponzorované odkazy:

Pokud se chcete na soutěžící podívat, vyberete jedno z jmen v seznamu výše, po přesunu na jejich profil najdete video z vystoupení daného soutěžícího. Pokud se chete podívat na celý 3.díl SuperStar 2018 online na webu, pokračujte zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít