SuperStar 2018: Vítěz? Výsledky, kdo vyhrál SuperStar zde

Sponzorované odkazy

Aktuálně: Pokud vás zajímá, kdo vyhrál SuperStar 2018 a kdo se tak stal celkovým vítězem SuperStar, výsledky hlasování zde.
Sponzorované odkazy:

Máme za sebou další, tentorkát 3.díl Česko Slovenské SuperStar 2018 v Česku (vysílaný v sobotu 10.3.2018) a na Slovensku (vysílaný v neděli 11.3.2018). Viděli jsme opět další adepty na titul největší Česko Slovenské SuperStar pro rok 2018.

Celkem nám televize Nova a Markíza ukázala opět kolem patnácti zpěváků a zpěvaček z celého Česko Slovenska. Do dalšího kola, tedy do uzšího výběru ovšem postoupilo jen pár z nich. Pokud jste nestíhali během sledování 3.dílu napočítat, kolik z nich postoupilo do dalšího kola, přinášíme soupis všech zpěváků a zpěvaček, kterým porota řekla své ANO.

Postupujcí soutěžící z 3.dílu SuperStar 2018 – 10.- 11.3.2018

Ladislav Angyal
Michal Vasil
Michal Tvrdý
Mariia Boichenko
Tomáš Tran
Valeria Polčová
Ondřej Bábor
Klára Císařová
Karmen Pál-Baláž
Viktorie Černíková

Jak můžeme vidět, do dalšího kola postoupilo celkem 10 soutěžících. V minulých dvou dílech postoupilo celkem 21 potenciálních adeptů na živá finálová kola. Celkem tedy máme v soutěži již 32 soutěžících.

Sponzorované odkazy:

Pokud se chcete na soutěžící podívat, vyberete jedno z jmen v seznamu výše, po přesunu na jejich profil najdete video z vystoupení daného soutěžícího. Pokud se chete podívat na celý 3.díl SuperStar 2018 online na webu, pokračujte zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít