SuperStar 2018: Nové video z natáčení. Podívejte se, jak to porotě spolu klape

Sponzorované odkazy

Porota letošní SuperStar 2018 je kompletní. Jak už všichni víme, do křesel usedl Pavel Habera, Katarína Knechtová, Matěj Ruppert a Ben Cristovao.

Jak už to bývá, natáčení probíhá vždy nárazově několik dní v kuse. Například u konkurenční show Česko Slovensko má talent 2018 probíhá natáčení (všech) castingových dílů vždy dva nebo tři dny po sobě, a to od rána do večera. Porota tedy musí být duševně i fyzicky dostupná vždy od brzkých ranních hodin až do pozdní noci, a to několik dní po sobě. Únava nesmí být pociťovat, stejně jako soutěžící i porota musí podávat výkony takřka nonstop během celého dne.

Proto se občas stává, že i porotci potřebují vydechnout a užít si trochu toho „dětského“ laškování během přestávek. Vážnosti je někdy až nad hlavu, a pro odlehčení atmosféry Pavel Habera vytáhne mobilní telefon a natočí novou píseň poroty, která překvapivě neobsahuje žádnou ze slov, ale pouze zvuky a skřeky. Jak tato spontánní chvilka dopadla? Podívejte se.

Myslíte si, že letošní porota SuperStar 2018 se povedla?

Foto: Instagram Pavla Habery

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít