SuperStar 2018: Moderování odmítla Adéla Vinczeová i Martin „Pyco“ Rausch. Proč?

Sponzorované odkazy

Ačkoliv je to už skoro měsíc, co známe oficiální porotu letošní páté série Česko Slovenské SuperStar 2018, o pozicích na post moderátorů se zatím stále vyjednává. Televize Markíza a Nova podle dostupných informací stále nemají moderátory, kteří by diváky pátou sérií SuperStar 2018 provedli.

Je zajímavostí, že ačkoliv se castingové díly již natočily, moderátora ještě neznáme. S největší pravděpodobností tak bude moderátor / moderátoři nasazeni až od uzšího výběru soutěžících v pozdější fázi celé show. Je zde i možnost, že stejně jako ve čtvré sérii Česko Slovenské SuperStar (2015), se dočkáme moderátora až v živých přímých přenosech. Tehdy doplnila Martina Pyco Rausche v živém vysílání Jitka Nováčková.

Televize Markíza údajně oslovila Martina „Pyco“ Rausche znovu, avšak ten údajně nabídku odmítl. Důvod je velké pracovní vytížení, které v minulosti Pyco pro televizi Markíza absolvoval (odmoderoval totiž po SuperStar 2015 hned tři ročníky slovenské verze Tvoja tvár znie povedome).

Nabídku odmítla i Adéla Banášová (nyní Vinczeová), která rovněž v minulosti moderovala ročníky SuperStar. Proč pátou sérii odmítla? Jako hlavní důvod údajně uvedla to, že show bere jako svůj kariérní start a nerada by se vracela zpět do svých začátků.

Je zajímavostí, že to byla právě show SuperStar, která jak Adélu, tak Pyca vynesla na modrátorské výslunní. Oba paradoxně nejnovější ročník SuperStar 2018 odmítli a televize tak stále hledají náhradu.

[Total_Soft_Poll id=“6″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít