SuperStar 2018: Moderátor stále nezvolen, pomozte televizi Nova a Markíza

Sponzorované odkazy

Televize Nova a Markíza před dvěma týdny zveřejnili moderátorku letošní SuperStar 2018, kterou se stala Jasmína Alagič. Ta bude reprezentovat slovenskou stranu v páté sérii této pěvecké show.

Mužská (a zároveň česká) část moderátorské dvojice zatím ovšem není stále vybrána. Televize Nova a Markíza původně uvažovala o Martinovi „Pyco“ Rauschovi, ten ovšem nabídku stejně jako Adéla Banášková odmítl. V tuto chvíli tak televize Nova hledá náhradu, a to pomocí neveřejných castingů.

„Príprava veľkolepej šou, ako je SuperStar 2018, trvá niekoľko mesiacov a má svoju postupnosť. V týchto dňoch sa na neverejných kastingoch vyberajú moderátori, pričom moderátorka je už známa. Voľba moderátora uzavretá ešte nie je,“ – PR manažérka TV Maríza Lenka Horáková pro server Pluska.sk

Předpokládá se, že moderátor letošní SuperStar 2018 bude oznámen za několik málo dní. Než se tak ovšem stane, pomozte televizi Nova a Markíza s volbou. Koho z této sestavy byste si přáli ze všeho nejvíce? Napište nám jméno jednoho z moderátorů pod článek do komentářového prostoru.

1) Ondřej Brzobohatý Gregor
2) Leoš Mareš
3) Vojtěch Dyk
4) Milan Peroutka
5) Jakub Prachař
6) David Gránský

Napište nám svou volbu do komentářů pod článek. Každý hlas sečteme. Děkujeme za to, že hlasujete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít