SuperStar 2018: Kteří dva dnes vypadnout? Výsledky Popularity Poll napoví (TOP8)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vysledky-populairty-poll-2-finale-20-5-2018 Celý uplynulý týden jste mohli opět na našem serveru hlasovat o tom, kdo z finálové TOP osmičky se vám nejvíce líbí a chcete tak ze všeho nejvíce jeho/její vítězství v SuperStar 2018. Anketa tohoto typu je na našem česko-slovenském trhu výjimečná. Anketa není totiž veřejně viditelná, ale diváci odevzdávají hlasy „tajně“, to znamená, že každý příchozí čtenář vidí pouze jména soutěžících a sám zvolí toho, kdo se mu líbí nejvíce a to tak, jak on sám cítí. Díky tomu nejsou nově příchozí hlasující nijak ovlivňování a mohou tedy hlasovat rovněž podle svého vlastního uvážení.

Pojďme tedy zjistit, jak jste hlasovali do druhé ankety pro finálovou smíšenou osmičku zpěváků a zpěvaček. Celkem přišlo do hlasování opět přes jeden a půl tisíce hlasů. Takto tedy nyní chcete, aby to dnes večer dopadlo.

Výsledky popularity Poll – TOP8 – 20.5.2018

1. Tereza Anna Mašková – 26% (nárust o 1,6%)
2. Eliška Rusková – 21,7% (nárust o 0.3%)
3. Karmen Pál-Baláž – 18,4% (nárust o 1,4%)
4. Bryan Gandola – 9,4% (nárust o 5,4%)
5. Jakub Pružinský – 9,3% (pokles o 1,7%)
6. Petr Borkovec – 8,1% (pokles o 0.7%)
—————————
7. Adéla Kvitová – 4,6% (nárust o 1,3 %)
8. Aneta Horňáková – 2,4% (nárust o 0,6%)


Pokud by to záleželo nyní na čtenářích našeho webu, tak by ze soutěže vyřadili dvojici dívek Adélu Kvitovou a Anetu Horňákovou.

Jak můžeme vidět, nejvíce si pohoršil Jakub Pružinský, který se dostal ze 4 místa na páté a jeho rozdíl je oproti minulému týdnu největší. Nelépe si opět polepšila Tereza Anna Mašková, která si upevnila první pozici z minulého týdne. Pokud chcete vědět, co budou dnes zpívat, přejděte do článku zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít