SuperStar 2018: Kteří dva dnes vypadnout? Výsledky Popularity Poll napoví (TOP8)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vysledky-populairty-poll-2-finale-20-5-2018 Celý uplynulý týden jste mohli opět na našem serveru hlasovat o tom, kdo z finálové TOP osmičky se vám nejvíce líbí a chcete tak ze všeho nejvíce jeho/její vítězství v SuperStar 2018. Anketa tohoto typu je na našem česko-slovenském trhu výjimečná. Anketa není totiž veřejně viditelná, ale diváci odevzdávají hlasy „tajně“, to znamená, že každý příchozí čtenář vidí pouze jména soutěžících a sám zvolí toho, kdo se mu líbí nejvíce a to tak, jak on sám cítí. Díky tomu nejsou nově příchozí hlasující nijak ovlivňování a mohou tedy hlasovat rovněž podle svého vlastního uvážení.

Pojďme tedy zjistit, jak jste hlasovali do druhé ankety pro finálovou smíšenou osmičku zpěváků a zpěvaček. Celkem přišlo do hlasování opět přes jeden a půl tisíce hlasů. Takto tedy nyní chcete, aby to dnes večer dopadlo.

Výsledky popularity Poll – TOP8 – 20.5.2018

1. Tereza Anna Mašková – 26% (nárust o 1,6%)
2. Eliška Rusková – 21,7% (nárust o 0.3%)
3. Karmen Pál-Baláž – 18,4% (nárust o 1,4%)
4. Bryan Gandola – 9,4% (nárust o 5,4%)
5. Jakub Pružinský – 9,3% (pokles o 1,7%)
6. Petr Borkovec – 8,1% (pokles o 0.7%)
—————————
7. Adéla Kvitová – 4,6% (nárust o 1,3 %)
8. Aneta Horňáková – 2,4% (nárust o 0,6%)


Pokud by to záleželo nyní na čtenářích našeho webu, tak by ze soutěže vyřadili dvojici dívek Adélu Kvitovou a Anetu Horňákovou.

Jak můžeme vidět, nejvíce si pohoršil Jakub Pružinský, který se dostal ze 4 místa na páté a jeho rozdíl je oproti minulému týdnu největší. Nelépe si opět polepšila Tereza Anna Mašková, která si upevnila první pozici z minulého týdne. Pokud chcete vědět, co budou dnes zpívat, přejděte do článku zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít