SuperStar 2018: Kompletní vyřazovací systém zveřejněn. Po kolika se bude vypadávat?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-system-vyrazovani Už v neděli se bude vyřazovat z kompletní desítky soutěžíícch. Zatím jsme měli možnost vidět pouze dva přímé přenosy, ve kterých rozhodovala z větší části porota. Nyní nás čeká vůbec poprvé finálový přímý přenos, ve kterém bude bojovat pětice dívek a pětice kluků.

Ačkoliv se původně počítalo se systémem vyřazování po jednom, nakonec se bude vyřazovat trochu jinak. Pokud vás zajímá jak, přinášíme vám aktuální informace, televize Nova s Markízou totiž zveřejnily kompletní vyřazovací systém letošního páté ročníku SuperStar 2018.

Jak se bude vypadávat v jednotlivých fnálových kolech? Program vyřazování zde:

1. finále – 13.5.2018 – Vypadnou dva s nejmenším počtem hlasů
2. finále – 20.5.2018 – Vypadnou dva s nejmenším počtem hlasů
3. finále – 27.5.2018 – Vypadnou dva s nejmenším počtem hlasů
4. finále – 3.6.2018 – Vypadne jeden s nejmenším počtem hlasů
5. Grand Finále – 10.6.2018 – Budou zde poslední tři, zastaví se hlasování, vypadne jeden a ze závěrečné dvojice se vybere celkový vítěz.

Jak můžeme vidět, tak vybírat postupující soutěžící budou vždy pouze televizní diváci, a to na základě svého SMS hlasování.

Na našem webu probíhá hlasování Popularity Poll, ve kterém můžete volit své favority, pokud jste tedy ještě nezahlasovali, můžete tak stále učinit zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít