SuperStar 2018: Kolik soutěžících postoupilo z 1.dílu? Přehled všech zde

Sponzorované odkazy

Máme za sebou úspěšně vůbec 1.díl Česko Slovenské SuperStar 2018 v Česku (vysílaný v sobotu 24.2.2018) a na Slovensku (vysílaný v neděli 25.2.2018). Viděli jsme vůbec poprvé jak porotu rozhodující o osudech nových soutěžících páté série této pěvecké show, tak samotné hlavní aktéry.

Celkem nám televize Nova a Markíza ukázala kolem dvaceti zpěváků a zpěvaček z celého Česko Slovenska. Do dalšího kola, tedy do uzšího výběru ovšem postoupilo jen několik z nich. Pokud vás zajímá, kolik jich celkem bylo, a kteří přesně to byli, přinášíme vám jejich soupis v tomto článku.

Postupujcí soutěžící 1.dílu SuperStar 2018

1. Tereza Anna Mašková
2. Martin Máslo
3. Kristián Révay
4. Eliška Trtíková
5. Mária Bikárová
6. Jakub Pružinský
7. Barbora Žárská
8. Denisa Čermáková
9. Adéla Kvitová
10. David Čonka
11. Jan Švanda
12. Kidd Koulák

Jak můžeme vidět, celkem do dalšího kola postoupilo 12 soutěžících, z nichž nám TV Nova a TV Markíza ukázaly v delším záběru osm z nich. Čtyři postupujcí nám televize představila jen v rychlých záběrech.

Pokud se chcete na soutěžící podívat, vyberete jedno z jmen v seznamu výše, po přesunu na jejich profil najdete video z vystoupení daného soutěžícího. Pokud se chete podívat na celý 1.díl SuperStar 2018 online na webu, pokračujte zde pro Českou repubiku, a zde pro Slovenskou republiku.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít