SuperStar 2018: Koho Česko Slovensko vybralo jako vítěze? Výsledky, kdo vyhrál

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vysledky-hlasovani-4-dil Aktuálně: Výsledky, kdo je vítěz SuperStar. Pokud vás zajímá, kdo vyhrál SuperStar 2018 a stal se tak vítězem SuperStar, výsledky, kdo vyhrál SuperStar najdete zde.
Sponzorované odkazy:

Uplynulé dny jste mohli hlasovat o tom, kdo z postupující osmičky soutěžících, které nám televize Nova a Markíza ukázala ve čtvrtém díle SuperStar 2018 se vám líbil nejvíce. Musíme pochválit všechny hlasující čtenáře a diváky. Do ankety Popularity Poll přišlo nejvíce hlasů od začátku celé show. Celkem v hlasování hlasovalo 5472 diváků, tedy skoro šest tisíc. Velmi děkujeme za projevený zájem, nyní se pojďme podvat, jak to tedy celé dopadlo. Jedná se o jediné hlasování na internetu, které zohledňuje všechny postupujcí soutěžící, které nám TV Nova a Markíza ukazují v TV.

Výsledky obsahují hlasy sečtené jak z tohoto webu, tak také z hlasování na facebooku ihned po odvysílání daných vystoupení.

Výsledky hlasování ankety Popularity Poll – 4.dl – 17-18.3.2018

1. Bryan Gandola – 2021 hlasů
2.Adriana Habrdová – 1957 hlasů
3. Patrik Filip Koska – 418 hlasů
4. Marek Motalík – 394 hlasů
5. Magdalena Marínková – 231 hlasů
6. Terezia Ridzonová – 186 hlasů
7. Denisa Cicerová – 139 hlasů
8. Kristina Tomasčiková – 126 hlasů

Jak můžeme vidět nejvíce se Česko Slovensku líbil ve 4.díle filipínec zpívající česky Bryan Gandola. Ten se tak přidává ke třem předchozím vítězům uplynulých třech dílů. Všechny vítěze jednotlivých dílů najdete zde. Na druhém místě je teprve čtrnáctiletá profesionální zpěvačka Adriana, která už má dokonce vydáno své vlastní CD.

Sponzorované odkazy:

Kdo se naopak divákům líbil ze všeho nejméně je soutěžící, která poslala v přihlášce fotku ve spodním prádle.

Jste spokojeni s výsledky?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít