SuperStar 2018: Kdy uvidíme konečně moderátory – Mareše a Alagič?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-moderatori-mares-jasmina-alagic Pomalu ale jistě se blíží závěry castingových dílů. Za sebou máme již čtyři předtočené výběrové díly, ve kterých čtveřice porotců vybírá z veřejných castingů nadějné zpěváky a zpěvačky, kteří mají šanci stát se pátou Česko Slovenskou SuperStar 2018.

Před námi už jsou pouze dva díly, které tak uzavřou šestici castingových dílů. Co bude dále? Čeká nás „divadlo“, tedy uzší výběrová část, ve které se bude počet soutěžících redukovat na maximum. Vidět bychom měli minimálně dva dly uzšího výběru, ve kterých se dozvíme, kteří soutěžící postoupí do semifinále, tedy do přímých přenosů, ve kterých již budou o osudu soutěžícch rozhodovat televizní diváci.

Společně s tímto výběrem také nastoupí vůbec poprvé nová moderátorka Jasmína Alagič, která tyto dva výběrové díly odmoderuje sama. Vidět bychom ji měli poprvé na televizních obrazovkách v sobotu 7.4.2018 v rámci sobotního dílu na Nově a 8.4.2018 v rámci nedělního dílu na Markíze.

Co se týče Leoše Mareše, tak ten nastoupí až v přímých přenosech. Tedy pravděpodobně až v neděli 22.4.2018, kdy by měly tyto přímé přenosy začít v obou krajinách stejně (televize Nova přesune podle dostupných informací sobotní vysílání na neděli, aby se sladila s TV Markízou).

Zajímavost: Leoš Mareš si vzal za toto moderátování tuto peněžní částku.

[wpdevart_poll id=“45″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít