SuperStar 2018: Kdy odstartuje v televizi vysílání?

Sponzorované odkazy

Pěvecká show SuperStar 2018 konečně odhalila porotu, která nás bude provázet každý den po boku hledání nové páté Česko Slovenské SuperStar. Pokud vás zajímá, kdy celá show vypukne, tak vám přinášíme tento článek, který se nad datem startu této pěvecké soutěže zamýšlí.

V rámci společné česko-slovenské verze máme za sebou hned čtyři ročníky. Dvě z těchto čtyřech sérií byly jarní, dvě byly podzímní. Podívejme se tedy pro představu, kdy odstartovaly předchozí dvě jarní série Česko Slovenské SuperStar 2011 a 2013.

superstar-2018-kdy-vysilani-v-tv

Data, kdy odstartovala SuperStar v TV v předchozích letech

Jak můžeme vidět z tabulky, tak předcházející jarní ročníky odstartovaly 20.2. a 10.2. S největší pravděpdobností tedy bude show odstartována druhý nebo třetí týden v únoru, tedy buď 5.-11.2.2018 nebo od 12.2.2018 do 18.2.2018.

Pro zajímavost ještě dodáváme, že druhá reality show Robinsonův Ostrov 2 začíná na televizních obrazovkách televize Nova 5.2.2018. S největší pravděpodobností tedy bude show odstartována právě v tomto týdnu. Jakmile budeme mít oficiální zveřejnění od televize Nova či Markíza, ihned Vám tuto informaci přineseme na tomto webu.

Do startu tedy chybí dva až tři týdny. Těšíte se?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít